Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pansionāts vecam cilvēkam - alkoholiķim

Sammymammy

Mēs ar vīru pieskatām manu tanti, kurai visi ir uzgriezuši muguru un kuru neviens negrib redzēt. Viņa visu mūžu ir bijusi alkoholiķis, sabojāja visiem dzīves apkārt. Mēs ar vīru saņemam naudu no viņas dēliem, kas dzīvo ārzemēs + turām pie sevis viņas bankas karti, lai atdotu pensiju pa daļām. Ja pati ar naudu rīkotos, tad visu nodzert 3 dienās. Nu jau mums viņa arī ir pieriebusies, dzer ar bomžiem kā alkāns, atvilka uz īres dzīvokli 3 bomžus un uztaisīja tur tādu pritonu ar benčikiem un pudelēm visās malās. Kaimiņi neapmierināti, ja sāks sūdzēties, būs jāmeklē cits dzīvoklis, bet neviens to veceni redzot, negribēs viņu laist iekšā jaunā dzīvoklī, jo viņa ir vnk cūka, kas par pudeli iznesīs visu dzīvokli ārā. Pagājušā nedēļā ar vīru izdzinām visus bomžus ārā un aizvedām tanti uz psiheni atiet, tā viņa tur pavada 1 mēnesi ceturksnī. Grupas viņai nav, diagnozi viņai neviens neuzstāda, ārsti saka, ka viņa ir alkoholiķis un viss. Vēl 3 nedēļas viņa pa psiheni, bet jādomā, kur viņu nogrūst. Ir pansionāti tādiem cilvēkiem? Vai ir kāds zinošs par invaliditātes grupām vai diagnozēm, ko vajag dabūt, lai viņa tiktu kādā pansionātā ar valsts atbalstu? Ideāli, ja kaut kāda iestāde - psihene (es nezinu kā nosaukt precīzi), kur tomēr iemītniekus ierobežo nedzert un neaizmukt. Vai ir kāda pansionāts, kur var tikt vispār? Nav bijusi saskarsme. Ar pensiju būtu kādi 700 eur mēnesī, ko var par viņu maksāt. Nākamnedēļ ejam pie viņas ģimenes ārstes, mēģināt runāt par grupas piešķiršanu, viņai 70 gadi un klibo, jo pālī viņu nobrauca mašīna un salauza abas kājas pirms dažiem gadiem, bet nu veselība kā zirgam!


Namejs

Stipras aizdomas, ka bez tantes piekrišanas neviena iestāde viņu neņems pretī. Tai skaitā pansionāts.


Ja ar bomžiem jau sadzīedājās tad jau varēs tikt galā bez jūsu iesaistes.


 

Uz pansionātu viņa ar mieru iet, tagad tikai jāatrod un jācer, ka viņu neizmetīs ārā.


Alija

Pansionātā dzert nedrīkstēs, nevienam pakaļ neskries, aiz rokas no alko-bodes ārā neraus. Bet varbūt var painteresēties Ķemeru SOC.

Braucot cauri Jaunķemeriem, var redzēt daudzi alkašu-invalīdu, kas tur pa ielām vizinās. Kaut kā jau viņi tur tiek.


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

milumlacitis

Ja pansionātā neļaus dzert, tad tāda žiperīga kundze pati aizies prom pie kāda bomža ātri vien, lai iedzertu
Neapskaužama situācija. Tas tā kā būtu dēlu pienākums par viņu rūpēties, bet nu to jau jūs paši gan jau zināt.

Gemma

Skarbi, bet varbūt jāpartrauc pakalpojums "tantes pieskatīšana"? Jāpasaka dēliem, ka tas ir par grūtu. Par dzīvokli var maksāt, līdz viņu izmet no tā vai beidzas līgums. Pensiju un dēlu naudu pašai, lai nobeidz savu dzīvi kā grib.

Un, pa ja dabūs grupu, ko tas daudz maina? Jo nav tādu pansionātu, kur ar varu kādu tur. Mūsdienās tas ir diezgan neiespējami.

Tie smalkie pansionāti dementajiem? Bet viņa taču tur rīkos trādirīdi un pārējiem bojās dzīvi. Nudien, bezizeja.

Namejs


Der jebkurā vieta Latvijā, papētīšu rekomendācijas. Dēliem pie vienas vietas viņa, dzīvo ārzemēs, bet naudu skaita un ja vajadzēs vēl, tad iedos. Paldies! Tā tiešām ir neapskaužama situācija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428155