Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pansionāts vecam cilvēkam - alkoholiķim

Sammymammy

viedaminka

Sammymammy
Tik daudz iesaistoties cita cilvēka dzīvē, tu kļūsti līdzatkarīga. Un tas pazemina tavu dzīves kvalitāti, jo tu glāb cilvēku, kurš nevēlas tikt glābts. Var palīdzēt cilvēkam tikt galā ar finansēm (divas kartes ar naudas izsniegšanu), bet nav tavos spēkos aizliegt viņai taisīt pritonus.

Papildināts 28.04.2022 14:53:

Namejs
Nevar izglābt to, kurš negrib tapt glābts. Tā ir bezjēdzīga savu resursu (emociju, laika, naudas) tērēšana un attiecību bojāšana ar radinieci. Tā ir viņas izvēle, kā pavadīt sava mūža nogali. Radi redz pritonu, bet viņai tie ir draugi, komunikācija, sabiedrība. Nav taču ieperinājusies rasu dzīvoklī. Īres dzīvoklis ir izīrētāja atbildība. No radiem nevar prasīt nekādu samaksu, ja viņa to nodedzinās. Var dzīvokli apdrošināt. Bet iet un mazgāt, tīrīt visu- priekš kam? Savas dzīves nav?

Papildināts 28.04.2022 14:53:

rasu=radu


viedaminka
Tēmas autorei par to maksā

Papildināts 28.04.2022 15:17:
SAMMYMAMMY

Es laikam pieietu tam jautājumam no otras puses, - kā nodrošināt to, lai tās sievietes īrētā dzīvokli viss būtu ok.

Ar tiem sabutiļnikiem - es viņiem reāli piedraudētu un pie visiem velniem pasūtītu tā un tādā valodā, lai viņi saprot.

Sievieti un viņas kondīciju uzmanīt biežāk un ierastos neprognozējami.

Dzīvoklim nolīgtu uzkopēju vismaz mēnesi reizi vai divas reizes.

Un viņas dēliem pateiktu atbilstošu samaksu par minēto pakalpojumu.

Izīrētājam, kurš izīrē dzīvokli tādai personai, obligāti ir jāapdrošina gan sava, gan īrnieka atbildība. Tas ir viņa garants.

Lusesita

Cilvēkiem, kas dzīvo vienā kāpņu telpā un pat mājā ar asociālu dzerošu personu, apriori nebūs vienalga, kas tur notiek. Varētu domāt, ka ugunsgrēks ievēro šeit minētos paragrāfu punktus. Apdziest tieši apdrošinājuma robežās. Gāze uzsprāgst glīti un korekti tieši tur, neizraisot bojājumus kaimiņu dzīvokļos. Utt.

Papildināts 29.04.2022 07:43:

Bāc! Savelkot kopā ar tēmas jautājumu - es zinu pāris gadījumus, kad alkoholiķi dzerdami aizdedzināja paši savu pansionātu.

Geinsbura

Interesanti, kā tēmas autorei tagad klājas ar kundzīti.


Kamēr kāds cilvēku vāķī un aiz viņa visu satīra, viņam nav iespējas sajust savas rīcības sekas. Izmetīs no dzīvokļa, nu ok, varbūt tas liks pierauties. Visticamāk jau, ka ne, un tiešām aizies pie bomžiem dzīvot, bet kam ir tiesības aizliegt cilvēkam dzīvot kā viņš grib? Alternatīvas jau tāpat nav, tikai sačakarēti nervi visiem iesaistītajiem. Jāļauj cilvēkam iet savu ceļu, lai cik grūti nebūtu

Ja viņai ir pensija tad nevajag pat grupu lai pieņemtu pansionāta, bet bez viņas piekrišanas nevar. Bet daudzi šādas piekrišanas no radiniekiem drusku izkrāpj - pasaka, ka jāaizbrauc uz to vietu, "uz laiku", bet beigās tā arī atstāj tur. Mēģiniet šādi. Vienīgā problema, ka pansionāts pēc kāda laika izmetis viņu. Tāpēc iespējams patversme viņu gaida. Un tad no patversmes kad pavisam veca būs tad uz pansionātu. Kāpēc lai viņai nebūtu veselība ka zirgam, ja nav jāstreso par pamatvajadzībām ka visiem pārējiem cilvēkiem? Zems stresa līmenis nāk par labu veselībai

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428155