Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9. klases izlaidums. īsu vai garu kleitu?

Kleitaa

enciana

Ja bērns grib garu, tad ieteiktu nevis vakarkleitu, bet vienkrāsainu vasaras kleitu, ko gan jau varēs izmantot vēl kādreiz, piemēram, garu lina kleitu.


Četri vēji

Tādu, ko bērns var "nest". Un arī kurpes tādas, lai uz tām turas. Nu vismaz pirms tam pastaigā vairākas reizes.

Vēl ir vērts painteresēties, kur būs jākāpj/jāiet. Situācijās, kad jākāpj uz skatuves, augstie papēži komplektā ar garo kleitu ir traki - uzkāpj uz malas, sapinas, krīt.... Īsajās dažkārt, kāpjot uz skatuves, redz visu, ko nevajadzētu rādīt.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Rosalia

Es arī gribēju rakstīt par kurpju papēžiem, jo reti kura meitene tajā vecumā brīvi staigā uz 12 cm augstiem papēžiem, tapēc tas skats reizēm ir traģikomisks. Par kleitas garumu - kāds meitenei labāk patīk, galvenais, lai kleita pati par sevi nebūtu pārāk grezna un nebūtu arī prasta.

Kāpostgalva

Es arī teiktu, ka pusgara ir vislabāk. Man personīgi garās 9.klases izlaidumā nedaudz smieklīgi izskatās (nepiemēroti pasākumam), bet, protams, arī garās ir dažādas.


Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.


viedaminka

Meitai vajadzētu šo jautājumu izrunāt ar klasesbiedrenēm. Ja visas būs garās vakarkleitās ar šleipi un viņa viena pieklājīga garuma vasaras kleitā, tad kopbildēs skats būs skumjš. Un pretēji-ja visas būs vienkāršās, pusgarās vasaras kleitās un tavējā ieradīsies kā uz balli Bekingemas pilī, tas izskatīsies smieklīgi. Meitenēm nav jāizskatās kā līgavas māsām visām vienādās kleitās, bet kopbildēs labāk izskatīsies, ja visas stilistiski būs vismaz vienā virzienā. Vai vismaz skaitliski līdzvērtīgi pārstāvētas, piemēram, puse garās kleitas, puse īsās.

Papildināts 04.05.2022 07:23:

Arī papēžus vajadzētu ļaut meitenēm vilkt tādus, kādus vēlas. Meitenēm 9.klases izlaidums nav svinīgs pasākums izglītības dokumentu saņemšanai. Tas ir, kas vairāk-tad ir 1.publiskais izgājiens nebis kā meitenēm, bet kā jaunām sievietēm. Un tad nu katra grib parādīt, cik viņa skaista, neatvairāma un pieaugusi. Kāpēc meitenēm aizēnot šo sievišķības uznācienu ar kaut kādiem stereotipiem par etiķeti, neprasmi staigāt uz papēžiem? Skolotāji un vecāki pie pusaudžu bezgaumības ur pieraduši, neviens nejutīsies pārsteigts par kleitu, kas pieticīgi nosedz ķermeņa daļas, jo citu nemēdz publiski rādīt, vai meiteni, kas klibo uz prostitūtu tipa apaviem.

Lai jau jaunie izpaužas un gūst kaut kādu dzīves poeredzi par apģērba piemērotību/nepiemērotību situācijai.

Četri vēji

viedaminka
Mani neuztrauc tie papēži, bet nu neko smuki neizskatās un nekas tur no cēluma, sievišķības un neatvairāmības nav, kad mēģina iet lielāku gabalu kā pirms tam pagozējies pie spoguļa. Un kritiens, dodoties pēc dokumenta diezin vai asociējas ar cik viņa skaista, neatvairāma un pieaugusi. Nerunājot par to, ka pēc brīža vienīgā vēlme ir tās kurpes novilkt (ko daļa arī dara).

Bet katrs, protams, dara, kā vēlas.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Avatārs

Man patīk līdz celim un kuplas, bet meita izvēlējās pagaru (nedaudz virs potītes) un, kas pieguļ augumam ar paplatinātu apakšdaļu, uz lencītēm, sarkanu. Biju patīkami pārsteigta par krāsu un kleitas sievišķību, jo ikdienā staigā gandrīz tikai melnā un tikai biksēs ar platiem, briesmīgiem t-krekliem. Vēl jāmeklē kurpes. Piedāvāju 2 pārus savējās ar ļoti augstiem papēžiem (mums vienāds izmērs), bet nemācēja vispār paiet (es atvieglojumā nopūtos!), jo baidījos no iepriekš cāleņu aprakstītām situācijām ar kritienu atbildīgā brīdī. Ar kleitu redzu jau tagad problēmu: lences krīt no pleciem, jo neprot visu laiku turēt taisnu muguru, kā apsēžas, tā saļimst podziņspaidītāju muguriņa un lence noslīd. Izdomāju pielīmēt. Jāpameklē varbūt ir kādi speciālie tieši šādiem gadījumiem.

Tas tak atkarajas gan no kleitas, gan meitas. No meitas gan no brieduma pakāpes ziņā , gan spējā iznest to ko grib . Nekas nav bēdīgāks par meiteni, kura neprot savu tērpu apdzīvot. Bet ja grib un prot- pilnigj pofig kā tas ietekme klases bildi un kas mugura citàm. Un galu gala - ja gribas- kur tad viņai ar to garo kleitu iet- uz ezīti?

Četri vēji

lutekle
Piekrītu. Kopbilde ir pēdējais, par ko domātu. Tā tāpat ir raiba un labs fotogrāfs saliks tā, lai izskatās labi.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


PelePele

oui, tikai ne tos drausmīgos papēžus! Vienmēr bail skatīties, liekas, ka kāda noteikti novelsies no skatuves un lauzīs kaulus.

Papildināts 04.05.2022 18:04:

kleita vienalga kāda, tur traumas nedabūs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428309