Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9. klases izlaidums. īsu vai garu kleitu?

Kleitaa

Kāpostgalva

Andreea
melnu jau nevajag. ir jau visādi citi smuki toņi un mūsdienās jau gana stilīgi uzvalki arī sastopami, un arī no vasarai piemērotāka auduma

Papildināts 06.05.2022 11:47:

es saprotu, ka pasūtīt negrib, bet manējā pagājušogad pasūtīja no šejienes - https://www.theprettydresscompany.com/ atnāca ātri, pareizā izmērā un ļoti labā kvalitātē.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Vinnny

Andreea
Un kā ir ar puikām - melns uzvalks uz 9kl izlaidumu ? Bailes, ka neaiziet ar džinsām un botām. Stăstu, ka uz vakara daļu var vilkt ko grib, bet uz svinīgo gribētos kurpes un uzvalku.

Manam un pārējiem klases puišiem bija uzvalks, bet izlaidums bija pirms n gadiem. Ne melns - bija pelēki utt. Bija gaišs.
Teiktu, ka uzvalks būtu glīti, bet ne obligāti. Par tērpiem noteikti runās sanāksmē, vecāku čatā, ja ir, utt. Varat izrunāt.
Melnu tiešām nevajag, droši var pelēku vai ko gaišāku.
Botas... nu, nevajadzētu, ja būs uzvalks, īsti neietu kopā.
Ja akurāti nevēlas uzvalku, tad laba alternatīva būtu kaut vai klasiskas melnas (tumšzilas) jeans un balts krekls.
Bet noteikti jāskatās, ko teiks citi vecāki.

Optimists optimistiem optimists.

Kāpostgalva

Vinnny
Mūsu klasē par tērpiem neviens nerunāja. Katrs kā grib. Bet puiši visi bija solīdi, kam uzvalks, kam gaišs krekls.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Dzīvesveids

Manējais kategoriski atsakās iet ar uzvalku. Bailes, ka neaiziet ar džinsām un botām.
Kaut tie puiši saprastu, cik glīti viņi izskatās uzvalkos!

Ja nekļūdos, dēla 9.klases izlaidumā, visi čaļi bija uzvalkos. Tieši viena meitene bija botās, bet kopā ar sarafānu un blūzi izskatījās normāli, jo viņa sportiste.

Kāpostgalva, Vinny, Dezavu

Jūs esat vienkārši ğeniālas ! Man taisni vai raudiens nāk, zinot, kă meitenes pucēsies, bet manējais - ajjj, es neko negribu. Man IR plāns - aizstiept uz bodi un vienkārši piemērīt. Nu tak tiešām varbūt kādu gaišu, vieglāku, vasarīgăku izvēlēties. Ir jau tā iepriekš bijis, ka veikalā piemēra čerez ņemagu un pēc tam saka, nemaz nav domājis, ka tik forši izskatīsies un jūtas smuks. Ojj, paldies, man cerība parādījās

Papildināts 06.05.2022 12:43:

Dzīvesveids
Piekrītu tev 1000% - kaut puiši zinātu, cik viņi smuki izskatās uzvalkos

Vinnny

Nu tak tiešām varbūt kādu gaišu, vieglāku, vasarīgăku izvēlēties. Ir jau tā iepriekš bijis, ka veikalā piemēra čerez ņemagu un pēc tam saka, nemaz nav domājis, ka tik forši izskatīsies un jūtas smuks. Ojj, paldies, man cerība parādījās.

Lai izdodas! Nezinu, vai nostrādās, vai Tavam nospēlēs, bet var pateikt, ka meitenēm patīk uzvalkos tērpti puiši.

Kaapurs

Andreea
ja esat no Rīgas, iesaku ''Mans drēbju skapis'', manu pagājušā gada 9.klasnieku tur nokomplektēja no galvas līdz kājām (t.i., sākot no kurpēm, līdz tauriņam)

Vinnny

Jā, mums arī ar viņiem laba pieredze. Vienīgi toreiz nebija gaišu uzvalku, bet daudz pelēko. Tur ir kvalitatīvi apģērbi un atsaucīgas pārdevējas.

Kaapurs

Vinnny
Vienīgi toreiz nebija gaišu uzvalku,
manējais izvēlējās tumši pelēku ar tādu violetīgu rūtiņu. es viņus ar vīru tur aizsūtīju, man pašai nervi netur šito iepirkšanos. nupat uz vienu skolas pasākumu uzstīvēja bikses, knapi gan derēja, lai gan mans joprojām no sīko/smalko gala.

Andreea
Varbūt viņš iedomājas, ka uzvalks ir kaut kas vecmodīgs, bet pievienojos, ka Mans drēbju skapis apģērbs čali tā, ka labāk nevar! Mūsējam bija kaut kādi ādas ielāpiņi uz elkoņiem, viss slim fit, stilīgs čalis!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428309