Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

9. klases izlaidums. īsu vai garu kleitu?

Kleitaa

Jauna ēra
Ir, ir tā - uzvalks vecmodīgs un mamma arī, ha. Viņam patīk tās īsās, nu riktīgi īsas uzvalku bikses, kuras man savukārt nav pieņemamas, jo pats ir no garo cīsiņu kategorijas. Drēbju skapis izskatās ar ļoti plašu izvēli, paldies ! Un ja vēl kurpes ar turpat var dabūt, tad vispār super ! Dziļa pateicība visām par padomiem un idejām

Vinnny

Un vēl iedrošinu, ka garo cīsiņu kategorijā esošajiem tur uzvalki ir, tikai jādodas drīz, kamēr tauta vēl guļ.

Optimists optimistiem optimists.

Andreea
Man atkal liekas, ka ja viņš grib īsas bikses, tad lai ir, tās tagad ir modē, bet tur prasās kedas un košas zeķes man ar to laikam nebūtu problēmu. Esmu bijusi arī kāzās, kur līgava ir baltās kediņās un līgavainis arī. Man liekas, ka viņiem ir jājūtas ērti un komfortabli.

Papildināts 06.05.2022 16:48:

Es vispār biju šokā, kad biju vienā 9.klases izlaidumā, meitenes vienkārši šausmas! Kleitas knapi sedz dibenu, kurpes uz 12 cm papēža, kājas ceļos līkas, jo iztaisnot nevar, mēģina staigāt, žēl skatīties. Ļoti nobrīnījos par to bezgaumību! Tad jau tiešām kedas labākas

Jauna ēra
man jau ar patik ta eklektika - kedas ar volaniem un zidu, bet tur atkal kads vares bubinat

Upene

Andreea
Melnu uzvalku velk tikai mormoņi. Nu varbūt vēl uz bērēm.

Bet es esmu pret pārklasisku uzvalku. Manam čalim bija casual bikses (ne džinsi), baltas botas, krekls, trikotāžas gaiša žakete.

https://www.v2mshop.com/?product_id=222796240_49

Rosalia

Andreea
Garajiem cīsiņiem tās īsās uzvalka bikses izskatās riktīgi forši. Ja veikalā ir izvēle, lai piemēra gan klasisko, gan īso bikšu variantus, tad jau uz vietas redzēsiet, kas labāk izskatās un patīk. Vienīgi īso bikšu gadījumā rūpīgi jāpiedomā pie apaviem un zeķēm.

Papildināts 07.05.2022 15:12:

Upene
Bet es esmu pret pārklasisku uzvalku.
Arī pārklasisks uzvalks izskatās forši. Nevajag ļauties aizspriedumiem, bet piemērīt visādus variantus. Tad jau uz vietas varēs redzēt, kas konkrētajam jaunēklim labāk piestāv.

Meita man latviete - praktiskā. Peek&Cloppenburg izvēlējās šo modeli, tikai tumši zilā krāsā: https://www.peek-cloppenburg.de/montego/damen-etuikleid-mit-guertel-marineblau-meliert-1473784_12/

Pirms tam ir bijušas kleitas no guntina.com Diemžēl pēc Covid vairs nav klātienes veikalu, kur piemērīt.

Rosalia

sunflower
Smuka kleitiņa, un, ja ir vēlme, klāt var piekombinēt efektīgus aksesuārus.

Taiga_Bee

kleita vienalga kāda, tur traumas nedabūs

Pārāk šaura kleita, ar kuru jāuzkāpj pa pakāpieniem ir pirmais solis un kritienu. Var gadīties arī traumas.

sunflower
Atkarīgs kāds augums, reti kurai perfekti der šāda veida kleitas, jo audums nav elastīgs, viegli ieberzties uz "pārāk cieši uz gurniem" (un šļūc uz augšu), vai "viduklī maiss". Un, ja meitene gara, tad jāčeko, vai aizmugurē šķēlums nesanāk līdz apenēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428309