Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnudārzs no 5 g.

Saldaiskartupelis

Mīļās mammas, varbūt kādai ir pieredze! Mans bērns, kuram šogad paliek 5 g., ir uzaicināts uz pašvaldības dārziņu. Dažādu apsvērumu dēļ, visus iepriekšējos gadus gājām priv. dārziņā. Diemžēl tur palikt nevaram, jo praktiski sagatavošanas grupas un vienaudžu tur nav. Attiecīgi to zinājām un bijām pieteikušies uz 2 pašvaldības dārziņiem. Lai cik tas nebūtu jocīgi, uzaicināti esam tālākās rindas dārziņā, nevis tajā, uz kuru ļoti cerējām. Tagad radies jautājums, kas būs, ja atteiksimies. Vai bērnu obligātajā vecumā ņems uz atlikušo 1 dārziņu vai arī būsim palikuši tā teikt pie "sasistas siles"? Pēc maniem aprēķiniem mums arī otrajā dārziņā rinda būtu pienākusi.. Diemžēl pirmais bija ātrāks

aija

Saldaiskartupelis
es piezvanītu uz to savu vēlamo pii un pajautātu skaidrā latviešu valodā. Kā ir? Vai tiksim? Vai varu atteikties no nevēlamā? un tad jau taptu skaidrs tālākais rīcības plāns.

Diemžēl jau esam noslēguši līgumu ātrākajā dārziņā, jo vēlamā dārziņā direktores atbilde bija maigi izsakoties caur puķēm Biju satraukusies, ka paliksim bešā. Tagad, protams, rinda ir atcelta. Saprotu, ka pašu vaina vien ir. Bet kā ir, ja piesakās par jaunu rindā un ir tā 5gadnieku prioritāte, bet citā dārziņā jau līgums noslēgts? Vai tad nav cerības tomēr vēl tikt? Jeb tā no likuma viedokļa nemaz nedrīkst?

Hellenna

Mums dēls tieši 5gados pārgāja uz pašvaldības dārziņu. Esam tik ļoti priecīgi, ka tā notika, jo trāpījās tik labs dārziņš un grupiņas skolotāja, ka privātais pat blakus nestāv.

LeEva

aija
Diemžēl viņi neredz tā to rindu un nevar pateikt, vai tiks vai netiks. Tāpat nezina, cik no jau uzaicinātajiem atteiksies, cik parakstīs līgumu utt. Varbūt visi, varbūt neviens.

Arī es šobrid esmu līdzīgā situācijā, vienīgi nav piecgadnieks un līgumu neesmu noslēgusi, ir drusku laiks vēl domāt. Ir uzaicinājums uz vienu bd., otrajā, kur vairāk gribētu brīvas vietas vēl 19, priekšā 35 bērni (veicot "aprēķinu" (teiksim godīgi, shēmošanu ) izņēmu ārā Rīgā nedeklarētos, jo tie laikam nokrīt pašā apakšā), liela dilemma, ko darīt. Aicināšana norit tur samērā lēnām, jo vecāki, gluži kā es, nesteidzas dot galīgo atbildi. Pagaidām sliecos, ka atteikšos no piedāvātās vietas, primāri cerēšu, ka ieleksim uz vēlamo bd. BET pie reizes varbūt kādam iesakāms privātais bd Rīgā, Teikas apkaimē, kur būtu lielāku bērnu grupa - 3gadnieki, 4gadnieki - tieši tādi vienaudži un attiecīgas nodarbības?

Tieši šī iemesla dēļ rindā pieteicu tikai vienā bd- visvēlamākajā, lai nerastos šādas situācijas. Jūsu situācijā es dotos parunāt ar bd vadītāju, līgumu vienmēr, abām pusēm vienojoties ,var lauzt, tikai jābūt drošai, ka mazais tiks tajā otrā bd.

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428473