Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudze dusmīga un ar visu neapmierināta

Bettija1122

Pusaudzei 15 gadi, bija visu laiku jauks bērns, bet pēdējā laikā stipri izmainījusies. Ir dusmīga visu laiku, ar visu neapmierināta, īpaši uz mani. Dari ko darīdams, viss ne tā. Un vispār, viss ko vecāki dara riebjās, viss ko saka uztver saasināti. Dusmas īpaši no rītiem.

Draugu ir tik daudz, ka nespēj ar visiem satikties, bet vienalga saka ka maz draugu. Neapmietināta ar savu izskatu. Skola un skolotāji riebjas.

Man netvi čupā un neazinu ko darīt.

Bettija1122
https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/psihologija/es-klausitu-savus-vecakus-ja-vini-aizvertos-m-v.html

Iesaku! Pusaudžu vecāku bībele!!!

Papildināts 12.05.2022 13:06:

Bettija1122
Ja kaut kas ar izskatu nepatīk, tad es noteikti sarunātu kāda laba friziera un make-up/stila/krāsu konsultanta apmeklējumus! Tas var viņai parādīt viņas skaistumu un efektus!

Tā nepatikšana nav konkrēta, kad paliek dusmīga tad nepatīk. Un arī protams ir klasē, kas kautko pasaka par izskatu. Piemēram, uzvelk smuku kleitiņu no Zara jaunās kolekcijas, tiešām labi izskatās, bet klasē pasaka lai nevelk, nepiestāv un veclaicīga. Nu speciāli pasaka, pēctam teicēja sev nopērk līdzīgu. Bet mana pusaudze visu uztver saasināti

Bettija1122
Nu tādi tie pusaudži vairumā gadījumu ir. Viss besī, alerģija pret vecākiem .

Alija

Lai psiholoģiski atdalītos no vecākiem, tīnim ir jāsadusmojas. Un arī vecākus jānoved līdz tam, ka viņi gatavi to neciešamo jaunieti atlaist savā dzīvē. Viss ir ok. Jāiztur. Beznosacījuma mīlestība un robežu turēšana joprojām spēkā.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

<Martina>

Bettija1122
Tādi tie pusaudži ir. Bišķi saņemās, ja aicina kādu hotdogu apēst kopīgi, pēc tam atkal spuras gaisā. Jāiztur.

Aube

Manam puikam vienu laiku bija, ka nevaldīja savas sajūtas. Nelasīju morāli, nebāros, tikai mēģināju paskaidrot, ka šinī brīdī nav vainīgs ne viņš, ne es, vai kāds cits. Pašlaik viņā notiek hormona vētras,top par jaunieti, tādēļ ir tā, ka brīžiem viss krīt uz nerviem, kaitina, pats netiek galā ar savu noskaņojumu, ātri sadusmojies utt. Tas viņa gados ir normāli un to ir izgājuši pilnīgi visi cilvēki. Citam tas ir vieglāk, mazāk jūtami, citam smagāk. Tas ar laiku mazināsies. Vārdu sakot, pastāstīju, ka viņš pašlaik netiek galā ar to hormonu daudzumu, ko organisms izmet. Puika saprata savas sajūtas, kādēļ ir tā, kā ir un spēja vairāk sevi kontrolēt. Nemeklēja vainīgo.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Aube precīzi uzrakstīja manas domas un manu pieeju savam pusaudzim. Pat nav ko piebilst. Tieši tā arī ir.

Pilnīgi normāls pusaudzis! Man mājās tādi ir 4 gab!

Papildināts 12.05.2022 15:28:

Pazuda viss uzrakstītais teksts! Tādinu tie pusaudži ir- nekad nekas nav labi,jautāt neko nedrīkst,padomus dot arī nē,vecāki vispār ir jocīgi un kaitinoši utt. Daži pat paziņo,ka nevar vien sagaidīt brīdi,kad varēs dzīvot atsevišķi. Izdabāšana ar Zaras kleitiņām te nepalīdzēs-tas pāries tikai ar laiku! Vecākajai meitai 20- jau var parunāt kā ar sakarīgu cilvēku!

Aube

tiiina

Vai ne? Bērnam ir jāpaskaidro, ka tagad viņa organismā notiek pārmaiņas. Meitenēm paliek jutīgas un sāpošas krūtis, parādās mēnešreizes. Puikām krāniņa rīta stīvums un sēklu noplūde, balss lūzums. Un pie vainas hormoni. Kad manējie to visu saprata, bija kontrolējami. Kad uznāca besis, gan es, gan pusaudzis saprata kas par vainu. Reizēm nebija viegli, jo emocijas ņēma virsroku. Ļāvu izbesīties un vēlāk mierīgi varējām atkal runāt. Un tur nav vajadzīgas ne jaunas kleitas, ne manikīrs vai friziers. Tas nelīdzēs.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428505