Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudze dusmīga un ar visu neapmierināta

Bettija1122

Aube tā besīšanās tāda saasināta un besī tieši tas, kas es gribu parunāt, tas besī visvairāk. Ar draugiem priecīga, mājās dusmīga un besīga

Aube

Tai vecumā tieši mamma besī. Runāšanai arī ir jāatrod pareizais laiks, veids, tonis... Moralizēšana neder. Katram bērnam ir sava pieeja. Ja ar vienu varēju runāt jebkurā laikā, tad ar otru bija jāatrod īstais brīdis, veids kā to darīt. Trešajam atkal citādāk.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Bettija1122 Nu tieši to jau es arī saku-mājās īgni un dusmīgi,pat parunāties negrib,bet ar draugiem smaidīgi un priecīgi! Šajā vecumā vecāki viņiem liekas ļoti kaitinoši,un burgerus grib ēst kopā sr draugiem,nevis ar mammu!

Bettija1122
Kāda tu pati biji pusaudžu vecumā? Atceries sevi un sapratīsi savu pusaudzi.

Aube

aprikoze123
Šajā vecumā vecāki viņiem liekas ļoti kaitinoši,un burgerus grib ēst kopā sr draugiem,nevis ar mammu!
Tieši tā! Viņi uzskata, ja vecāki paver muti, tas nozīmē atkal lasīs morāli un sāks audzināt, bet viņi taču ir lieli un visu paši zin un saprot.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

OremaD

Vienīgais, ar ko gribu mierināt, tas ar laiku un pamazām mazinās.

Aube jā, bet citiem tie pusaudži tādi mierīgi, prātīgi, visnaz manām draudzenēm . Manējā riktīgi dumpinieciska un nepaklausīga..... tā gribētos harmoniju

Papildināts 13.05.2022 19:56:

OremaD kad tas būs?

OremaD

Bettija1122
Pavisam pamazītiņām un lēnām, ap 18-19 gadiem jau būs pavisam cits cilvēks.

Bettija1122
Tu pati kā tā pusaudze...

Visi tev te stāsta, kā labāk reaģēt un ka tas vissir normāli. Bet pretī tava reakcija - es tā negribu; kāpēc man nav tādi bērni kā draudzenēm

Bettija1122

Iespējams, draudzenēm tā saite garāka bijusi vai laicīgāk sākta pamazām laist vaļīgāk. Tavai īsāka un tad nu vairāk īgnuma un dusmu jāpieliek lai to saiti pārrautu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428505