Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudze dusmīga un ar visu neapmierināta

Bettija1122

VioletsSaulriets

Atceros sevi, arī tāda biju Man jau šķiet, ka tā tāda pusaudžu standarta uzvedība kura vienkārši pāriet.

Papildināts 14.05.2022 08:45:

Un kā tu zini kā patiesībā ir tavām draudzenēm? Teikt jau var daudz ko Tu visu neredzi.

Bettija1122. Jums jāpriecājas,ka meita bija jauka tik ilgi-pat līdz 15 gadiem,parasti īgni un pūcīgi paliek ap 12 gadiem. Mana vidējā meita bija saulstariņš līdz precīzi 12,5 gadiem-tad dažu mēnešu laikā palika pilnīgi cits cilvēks. Tagad gandrīz 18,bet ,,saulstariņš'' vairs nav atgriezies. Mēs nevaram gaidīt no bērniem,lai viņi visu mūžu paliek kā mazi bērni-smaidīgi,mīlīgi bumbulīši. Tā tas vienkārši nenotiek-bērni veidojas par personībām,katrs ar savu raksturu.

Bettija1122
Nu precīzi kā par manējo, tikai manējai 12,5g. Besī, pat kā es uz viņu paskatos mašinas atpakaļspogulī

Papildināts 14.05.2022 11:22:

Un arī vecākus jānoved līdz tam, ka viņi gatavi to neciešamo jaunieti atlaist savā dzīvē

Es jau esmu gatava sakrāmēt koferi savai 12,5g vecajai jaunkundzei

dezavu, Meauk jā, pašI mazliet skumji, ka zūd tas lais kontakts . Un arì kaitinoši. Visu laiku spriedze. Un par visu aizkaitinās. Mājās viss kaitina un aizsvilstas par sīkumiem. Nav vaurs sirsnīgās sarunas, vispār ar mani negrib runāt un stāstīt kā iet.

Tad vēl viņai bieži sāp galva. Pie ārstiem bija, visas analīzes kārtībā. Bet es pamanu, kad draugi vai tusiņi, tad gatava skriet un galva nesāp. Galva sāp kad jāmācās un mājās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428505