The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".

Skatīšos kā būs nākamnedēļ un tad domāšu tiešām par antibiotikām. Man op 30.05 pie Liepiņas. Cik sapratu 8:30 - pati pirmā.

Aanete

Liepiņas meitenes, vai varat atgādināt, ko ņēmāt līdzi uz op? Cik sapratu idejiski viss ir un pat čības var nenemt vai ne? Tikai tik cik ērtas drēbes nu maiņas, gulēšanai un savas higiēnas lietas, vai ne? Domāju vai kko neaizmirsu Man rit op

Aanete uz vietas būs čības, halāts, ūdens, kafija, tēja, dvieĺis. Varēsi skatīties TV. ēdiens garšīgs un pilnīgi pietiekami bija palāta vienvietīgā, ar savu wc. Pa lielam es izmantoju tikai tikai zobu birsti, zobu pastu, grāmatu, sejas toniku, lai atsvaidzinātu sejas ādu. Palātā bija ļoti silti, pēc operācijas pārvilku savas biksītes un tā arī dzīvojos pa gultu. Atbraucu un aizbraucu legingos un pogājamā kreklā.

Papildināts 15.05.2022 22:45:

Aanete
Lai veiksmīgi viss!

Aanete

voyageuse
Paldies, tā arī skita, ka iepriekš lasīju, ka principā viss ir, neko baigi nevaig līdzi. Bet drosiba labad gribēju pārliecināties

Aanete
Lielā diena klāt - lai viss veiksmīgi un skaisti!!!

elijotta
Cik maksā tāds pasākums pie Keirāna? Lai ātra atlabšana!

es savas šodien sabildēju un gandrīz apraudājos. Dzīvē liekas labāk nekā bildē sanāk. Man it kā gribētos ātrāk to pasākumu savest kārtībā, bet jāapbruņojas ar pacietību un vismaz laiks kārtīgi izdomāt ko gribu.

es vēl pierakstījos uz konsultāciju pie Vērdiņa, bet kaut kā muļķīgi sanāk, administratores nezin vai viņš dara, to, kas man būtu jādara, bet pierakstīšot labprāt un konsultācija maksājot tik un tik. Nezinu vai vispār jēga iet.

Meravigliosa
Es biju uz konsultāciju pie vērdiņa, bet tomēr par labu nolēmu citam dakterim. kāda tev OP nepieciešama? Man mamma pie viņa taisīja vēdera plastiku, šuva diastāzi un tt. Vēl zinu meitenes, kas krūtis taisīja un ir apmierinātas ar rezūltātu.

elijotta

Meravigliosa

man izmaksāja €3200

faazeriic

Esmu Verdiņa fane tagad Man pārsiešanā konstatēja nabā iekaisumu. Māsiņa patīrīja un teica nesatraukties un pašai neko nedarīt. Pēc 2 dienām sajutu nepatīkamu smaku no nabas, caur visu jostu jutu. Neizturēju 1 dienu līdz pārsiešanai un uzrakstīju viņam par savām bažām. Viņš man ātri piezvanīja un nomierināja, pastāstīja kā pašai patīrīt biežāk. Liekas tik forši, ka tā komunikācija ir tāda, man tas atbalsts no paša ārsta ir tik svarīgs!!!!

Krūtis skaistas, nu jau mīkstākas un forma ir lieliska. Jūtos ļoti labi. Vēders pēc plastikas jūtās labi. Darbā vēl 2 nedēļas atļāva no mājām strādāt, izmantošu iespēju.

Māsa bija atbraukusi ciemos un teica, ka apģērbā vispār krūtis nevar pamanīt, tādas pašas, kā bija ar push-up krūšturīti.

faazeriic
forsi ,kad kads dalas ta ar pieredzi

es kait ka baigi baidos ar tam krutim un jo ilgak laiks stiepjas jo lielalas BET tagad vel ir pieeja galerijai

ir smuki darbi ir loti tadi kur vel padomasi vai gribi un tad sev izdoma la bus viss greizi,staigat pa arstiem negribu jo zini ar ko parasti tas beidzas ka vel vairak sevi saputrosi. tapec ari no pasa sakuma izdomaju un apstajos uz DR.Vsrdins jo vina nav vel tik izreklomets un pec atsauc ta attieksme ir ka pret pacientu loti laba , un ka tadu sliktu atsauksmju neesmu atradusi ne facebook ne vel kaut kur ,tik zhe ka seit meitenes ne visas izliek savu rezultatu .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559