The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".
Eileili

Zane2022
Tas bija galvenais iemesls kāpēc es viņu izvēlējos. Nesen dzirdēju, samērā svaigu, pēcoperācijas pieredzi, meitene ļoti apmierināta ar visu.
Pati pagājušā gadā biju pie viņa uz konsultāciju, teicu, ka gribu mazliet lielàkas + pacelt, bet lai izskatās dabīgi. Ieteica 255cc, izskatijās ļoti samērīgi, ne par mazu, ne par lielu. Viņš rādija savus darbus un ar manu gaumi sakrita.

Kkur Instagram redzēju, ka kādai no klīnikām ir daudz skaistāki pēcoperācijas krūšturi, bet nevaru atrast kurai. Tādi ar mežģīnēm. Varbūt kāda zin?

Eileili

Zane2022
Es nemācēšu atbildēt uz šo, nekad neesmu redzējusi, bet tikai domāju, vai pēc op tiešām tik svarīgas ciku cakas? Tās jau paspēs vilkt kad viss būs sadzijis

@Eileili

Meitenes, kā jūs domājat, kāpēc dažādi dakteri strādā ar dažādiem firmu implantiem?

Margucis33
Čav . Godīgi sakot tagad ar pacelšanu ir labāk! Nav tik slikti. Es tikai ļoti ceru, ka tā nav liela tūska un Tev atrisināsies tā rētu situācija! Nu ir jāatrisinās. Centies pagaidām priecāties par rezultātu, jo ir labāk kā bija! Tikai protams tās rētas , bet tas viss pāries, nedzen sevi stresā tad organisms lēnāk dzīs! Domā par to kā būsi priecīga ar uzlabotajām krūtīm- vilksi smukus topiņus, utml. Pārslēdz domas no tā cik viss ir slikti uz - iztēlojies ka drīz viss būs labi un skaisti!

Margucis33, ļoti ceru, ka Tev paliks ar veselību un krūtīm labāk. Nu reāli ir Vērdiņam jāatmaksā nauda par operāciju, ja ir tāda opcija. Piekritīšu meitenei, kura rakstīja, ka izskatās tāpat kā iepriekš. Īstenībā tagad štrunts par izmēru, bet lai Tev nebūtu problēmas ar pašu krūti dēļ hematomas.

Ieieliku savu 10 mēnešu bildi. Viss patīk un apmierina, bildē krūštura izmērs 75D. Vienīgi Lapiņam vaicāšu vai tas ir dēļ implanta izmēra 425 cc vai dēļ tā ka man ir vidējais profils, ka krūtis ir zemu. Man tas netraucē, bet pajautāšu viņam opciju vai nākotnē vispār var uztaisīt augstākas. Pēc bildēm pati redzu, ka dabu neapmānīsi, kā ir liela atstarpe, tā ir.

Papildināts 13.03.2023 17:22:

Papildināts 13.03.2023 17:22:

Eileili

Janeta
Izskatās ļoti dabīgi. Nebiju domājusi, ka lielas, "mākslīgas" krūtis var izskatīties dabīgi.

Bet man tevi jāapbēdina, tev ir nepareizs krūštura izmērs. Var redzēt, ka krūšturis par mazu.

Papildināts 13.03.2023 17:30:

Janeta
Precīzāk, izskatās, ka apkārmērs ir par lielu, par bļodiņu līdz ar to ir grūti teikt.

Eileili, paldies par jaukajiem vārdiem, bet zini kā, vienmēr gribas labāk, tāpēc Lapiņam būs daudz jautājumu no manas puses. Šis ir NewYorkera krūšturis, bet viņam nav savilktas lences. Ar 70D viss nāca ārā. Cik mērijos masu veikalos, 70D pa mazu bija, 75D tieši laikā. Interesanti, kāds tad ir mans patiesais izmērs.

Eileili

Janeta
Tad jāskatās uz 70G. Vai pat, visticamāk vairāk.

https://www.abrathatfits.org/

Es esmu pilnīgi plakana, bet man ir 70D, bļodiņas ir perfekti aizpildītas, nekas nekur neatkarājas un nekas nekur nešļūk ārā. Veikalos man man deva 70A un uz mani tas 70A izskatās līdzīgi kā Tev šis 75D (visas nepareiza izmēra pazīmes)

Papildināts 13.03.2023 18:10:

https://www.abrathatfits.org/calculator.php

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559