The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".
meitene zeltene

kikir
Es domāju ka dakteri, jeb klīnikas izvēlas vairāk tos implantus, kuru izplatītāji viņiem piedāvā par to labākus bonusus, tāpat kā mediķi nereti piedāvā tieši tos vitamīnus vai zāles kuru izplatītāji piedàvā par to viņiem labākus labumus, ceļojumus un citas labas lietas. Protams noteikti arī pēta atsauksmes utt, bet attiecībām ar izplatītājiem domāju viennozīmīgi arī ir ļoti liela loma.

Kukaraga
Paldies par atbalstu. Censos sevi mierunat un ceru, ka viss sadzis labi bez komplikacijam un viss sasedisies.

Sveiciens! Sen nav sanācis šeit ienākt 6.martā 2 meneši kopš op., un staigāju 10 cm virs 'zemes saistībā ar iznākumu. Esmu super apmierināta ar dr., darbu, izmēru un kopskatu, lai gan saprotu, ka vēl viss sēdisies. Esmu atsākusi sportu, gulēšanu uz vēdewra, īsāk sakot, liekas ka nekas dzīv;e nav mainījies izņemot skaistos apaļumus

Aradam
Prieks par tevi. Lai tā arī viss turpinās!

Zakis07

Biju šodien uz atkārtotu vizīti pie Anša. Daudz labāka pēcgarša pēc šīs konsultācijas palika nu esmu diezgan droša par izvēli. Būs man 280ml vidējais profils, apaļie (laikam), pacelšana+implants (man savs starts ir diezgan daudz audi). Vienīgais minuss-implanti nav uz vietas. operāciju tikai uz maija beigām ieplānojām, jo pats Ansis nebūs pirmās 2 maija ned un tad der man tikai 24.05. Stulbi, ka tieši uz vasaru, bet nu neko. depozīts iemaksats!

Eileili

Zakis07
Es tevi šodien redzēju.

Bet labi, ka viss atrisinājās, tikai žēl, ka op tik tālu.

-----

Man op uz 5.04.

Zakis07

Eileili
Haha, labs. kā Tev patika konsultācija?

Papildināts 14.03.2023 13:26:

Eileili
Super, tas ir tik drīz. Ja man nebūtu jābrauc uz ned prom un būtu mani vajadzīgie implanti, arī gribētu jau aprīļa sākumu. uz vasaru jau riktigi sadzijis būtu.

Eileili
Pēc visiem noņemtajiem mēriem, man sanāca 70 G/H Tādi veikalos vispār ir?! Tā varētu būt?! Domāju, ka man tagad 80C...

Zakis07

Ā un kas man likās interesanti, man asimetriju koriģēs nevis liekot 2 dažādus implantus, bet gan savus audus no vienas krūts vairāk paņems nost. Implantu tilpumi vienādi būs.

Vispār man tieši paliek gads kopš op

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559