The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".
Eileili

Zakis07
Es speciāli nenoklausijos, bet dzirdēju tavu bēdu ar datumiem un visu. Nu labi, varbūt nebūs tik drīz, bet vismaz būs. Jūlijā gan jau viss būs daudz maz labi un varēsi baudīt vasaru.

Man konsultācija bija īsa, apskatija, samērija, pastāstija, ka tie implanti kurus pirms gada man piedāvāja toreiz bija jaunums, tagad ap 100 jau tādus ielic un esot baigi forši. Parādīja kāds man aptuveni būs rezultāts, jo par to mazliet satraucos. Bet esam uz viena viļņa. Man tikai fiziski pēc bērnu barošanas nevar neko vairāk salikt, kā arī man ir ļoti izteikti krūšu muskuļi

Papildināts 14.03.2023 14:26:

Mellanija
Uz vietas parasti nav, tie ir jāsūta, jo reti pērk. Es sūtīju no aboutyou. Pirmo reizi sūtot tik lielu izmēru biju skeptiski noskaņota, uzvilku, derēja kā uzliets un biju šokā

Čau! Esmu atpakaļ. Tik daudz darba un darīšanas, ka nesanāca galīgi laiks Ienākt un patērzēt.

Jo tuvāk nāk konsultācijas datums, jo galva kļūst neskaidrāka tieši uz vēlamo krūšu izskatu. Meitenes, kā jūs izvēlējāties "savas krūtis"? Vai jums bija kāda vīzija, ideja, vai paļāvāmies uz daktera ieteikto un turpat konsultācijas kabinetā pieņēmāt lēmum? Kādai krūšu formai devāt priekšroku -apaļo vai pilienveida? Kādēļ?

Šodien mēģināšu saņemties iesūtīt savas sākumkapitāla bildes.

eliina_lv

Sveikas meitenes!

Ienācu pačīkstēt. Man šodien divas nedēļas pēc operācisas un vēl aizvien ir diskomforts, nav gluži sāpes, bet brīžiem tāda kā spiediena sajūta krūtīs, kā arī ik pa brīdim niez un kņud āda. Ar auto pbraukt arī normāli nevar, josta spiež. Pēcoperācijas krūšturis vnk besī. Šodien zvanīju uz klīniku un man teica, ka tas it kā normāli, doskomforsts varot būt līdz pat mēnesim, arī tūska vēl varot būt. Kkā nebiju noskaņojusies, ka tik ilgi būs nepatīkami. Arī pašas krūtis šobrīd izskatās diezgan briesmīgi. Divi nevienādi ķieģeļi

Papildināts 14.03.2023 15:07:

P.S. Atvainojos par gramatikas kļūdām

Eileili
Man arī op 5.04

Papildināts 14.03.2023 15:35:

samantta
Man teica, ka man der tikai apaļie, jo man izteiktākas savas krūtis ir krūškurvja apakšā, līdz ar to augšu vajag aizpildīt, un to ieslejams tikai ar apaļajiem. Man būs 335ml vai 355ml , tagad domāju, vai nevajadzētu lielākus, lai nebūtu mazuma pēcgarša un negribētos veikt atkārtotu op pēc diviem- trīs gadiem

eliina_lv

samantta
Es aizgāju uz konsultāciju un pateicu, ka gribu smukākas krūtis. Ar ārstu apskatījām, uzmērījām un izrunājām dažādus variantus, kādas krūtis man patīk, kādas nepatīk, līdz nonācām pie gala varianta.

eliina_lv
Tas ir pilnīgi normāli, ka jūti visu un ir diskomforts. divas nedēļas nav nekas , vēl vis mainīsies un ar katru dienu paliks labāk. Man uz kādu trešo nedēļu palika vieglāk. Tagad ir mēnesis un ir jau ar katru dienu vieglāk, protams nav tā ka neko nejūtu, bet es sevi saudzēju. Ar manuālo kārbu ir grūtāk braukt, bet ar automātu nekādu problēmu- stūri gan strauji negriežu. Vēl ir asimetrija un nav vēl forma, bet man bija implantu maiņa,

Papildināts 14.03.2023 15:53:

Tā ka būs Ok!

Papildināts 14.03.2023 15:55:

samantta
Man uzreiz piedāvāja apaļos, un teica ka tad nevajadzēs push-up valkāt un es piekritu. Man patīk tās bumbiņas.

Eileili

samantta
Tā kā mana situàcija ir bēdīga, tad gāju ar domu, ka vienkārši gribu smukākas un paļaušos uz dr. Ieteiktu arī savā galvā neiedomāties kaut ko konkrētu, lai nav vilšanās gadijumā, ja nav iespējams tieši tāds variants. Vienīgi var uzreiz izdomāt ko NEgribi, lai ar dr palîdzību var nonākt līdz tam ko vēlies.
Katrai jau tas viss ir stipri individuāli. Var aiziet uz vienu konsultāciju, pēc tam apdomāt visu un doties uz atkārtotu.

Papildināts 14.03.2023 15:57:

eliina_lv
Domāju, ka diskomforts būs ok ap šo laiku. Tomēr mēnesis kā minimums paiet lidz viss +/- sadzīst.

pukupeka

Nu ko, lapu limits sasniegts - dodamies uz jauno lapu šeit!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559