The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".

Rīt 2.nedēļas pēc operācijas, jūtos labi, tikai krūtis vēl cietas, lai gan tūska ir nogājusi. Jau varu pati ieiet dušā un izmazgāt matus, tas iepriecina.

Papildināts 16.05.2022 20:57:

Meitenes, Jūs pēc operācijas veikšanas jūtat paturpinātu vīriešu uzmanību? Varat smieties, bet man vīrieši skatās uz krūtīm tagad, pat ja viņas nav redzamas un ir zem mēteļa, nez kas būs vasarā. Visu mūžu man likās, ka tas ir mīts, ka vīriešiem patīk vairāk lielas krūtis, bet tagad pati redzu, ka tā tomēr ir.

elijotta

Sveikas! Šodien biju uz pārsiešanu un noņēma drenas, jau tagad esmu sajūsmā par rezultàtu- kas būs vēlāk

Es šodien padomāju varbūt ir vērts aiziet arī uz konsultaciju pie Rodkes, bet izskatās tā ir neiespējama misija. Šodien zvanīju un man pateica, lai zvanu tikai 1.jūnijā, kad atvērsies pieraksts uz augustu uz konsultāciju pie ārsta asistentes, pa taisno pie dakteres nav iespējams tiks bez tas ievadkonsultācijas. Tad nu iedomājos, ja augusta tikšu uz to konsultāciju, tad pēc tam cik ilgi vēl jāgaida konsultācija ar pašu Rodke.

Ātri vien pārdomāju!

Janeta
elijotta
Aaahhh, tik satraucoši lasīt.. man vēl divas dienas līdz op... Gaidu un negribu satraukties..

Vispār- kā pirms dzemdībām))))) gribās perfekti sakārtot, izmazgāt visu, lai ģimenei pirmo nedēļu vieglāk

Papildināts 16.05.2022 21:47:

Aktuālā krūšu bilde.

faazeriic

Man bija svarīgi, lai ārsts, kas veic operācijas, būtu arī mikroķirurgs, lai vēdera rēta maksimāli skaista. Viņš arī pirms operācijas ar mani saskaņoja, cik zemu griezumu veikt, lai manis iecienītajā veļā tā nebūtu redzama.

Pie Rodkes biju sākumā, bet mani atgrūda tas, ka viņa pati nav pieejama. Man bija svarīgi sajust, vai ar ārstu būsim uz viena viļņa. Rodkes māsiņa man izlika priekšā 3 implantu veidus, lai izvēlos, kurus gribu. Arī pateica, ka izmēru varu ņemt, kādu vēlos. Manī tas sēja šaubas.

Aizgāju pie K.Vērdiņa un viņš skaidri pateica, ka strādā ar Polytech, tie ir tādi vidējie aritmētiskie kā es sapratu. Vidēji teksturēti, vidēji svara ziņā. Viņš arī man pateica manu maksimālo tilpumu pret ķermeņa proporciju, ja gribu dabīgi. Vēl nianse- Rodkes māsiņa teica, ka noteikti jāveic pacelšana, bet Vērdiņš atrunāja un teica, ka man savas krūtis ir diezgan ok, tikai vajag tukšumiņu aizpildīt. Liekot zem muskuļa, grūti pateikt, ka kaut kas ir likts. Es nenožēloju šo izvēli, jo redzu, ka viņam nav "ka tik vairāk noplēst" pēc konveijera principa. Tā kā viņš veic arī ļoti sarežģītas roku mikroķirurģijas operācijas, kur milimilimilimetra precizitāte ir svarīga, tad šīs priekš viņa ir ļoti vienkāršas operācijas. Esmu tiešām sajūsmā ārsts ar cilvēcīgu attieksmi

faazeriic
Tieši tā pat arī man gāja.. Sāku ar konsultāciju pie Rodkes māsiņas, domāju, ka 100% taisīšu tikai un vienīgi pie Rodkes. Par savu pieredzi un kādēļ pārdomāju, šeit jau senāk uzrakstīju. Visu cieņu dakterei, joprojām, jūsmoju par daudziem viņas darbiem..

Grūti bija izvēlēties dakteri - inetā nav daudz pēc op bildes, ko veikuši LV ārsti..negribējās skriet pie n-tiem ārstiem- tas prasa laiku un noteikti sajauktu galvu vēl vairāk, gribējās op veikt līdz vasarai..

Uz otro konsultāciju devos pie Vērdiņa, patika, ka dr. mani nomērija, izstāstīja savu redzējumu un idejas, piedāvāja konkrētus tilpumus manam augumam , uzklausīja manas vēlmes, salikām visu kopā un tā nu esmu jau 2 mēnešus kopā ar savām jaunajām draudzenēm. Galarezultāts patīk, viss ok. Sākumā mazliet satraucos, vai nebūs tik par lielu, jo izvēlējos lielāko tilpumu ko piedāvāja. Bet pēc 2 mēn. vairs neliekās lielas, nezinu, vai pieradu, vai saplaka brīžiem, pat iezogās doma par to "mazuma piegaršu" Manas bildes galerijā nav, bet apsolos kādu dienu ielikt foto, ieskatam

Mellanija
butu loti forsi redzet jys bildes , jo seit vsp mazs meitenes ar vinu darbiem

varbut arifaazeriic ieliktu kadu bildi , vai ari atsutitu privati . lasot jus komentarus , es tikai saprotu ka es laikam jau esmu izdarijusi pareizu izveli ar dskteri taki palika visu sagaidit un neputrot sev galvu . ir baigas bailes ka viss bus skiibi

Aanete

Esmu mājas pēc krusu op pie Liepiņas, viss bija ļoti labi, un forši. Sāpju vispār nav, kaut biju sagatavojusies kā būs kā dzemdību sāpes kā minimums

Papildināts 17.05.2022 10:49:

A forši man konkrēti norauts teksts. Kaut neliku smaidiņus ..jāsāk atcereteis, ko tur rakstīju

nu jā, sāpju vispār nav. Grūtāk bija ar aizmigsanu uz nakti, kaut arī iedeva miega zāles, jo savadak visas pa doenu saguloļoties pēc narkozes, tad 3os cēlas. Bet es līdz kādiem pus 3iem

tiesi mocījos, ka nevaru aizmigt vai arī uber plāns miega. Tad sadzirdēju, ka masina staigā, atļāvos nospiest pogu, savadak negribejas jau traucēt. Tad teica, lai ja 30-60min neaizmiegu lai zvanu velreiz domas ko dari, jo 6os bija paredzēts jau celties, par cik 7os jāatbrīvo palāta.. baigais pieprasījums..

bet tā viss forši, visi laipni, ēdiens super, brokastis pat pankūkas bija.

ideali. Noteikti iesaku.

rezultatu vēl tā īsti neredzu, bet gan būs labi

elijotta

Aanete
Lai ātra un viegla atlabšana!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559