The Breast and The Best 142

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 143!".

Aanete
Apsveicu Tevi

bet man šķiet tik necilvēcīgi, ka jau 7 jāatbrīvo palāta. :o nepaspēj pat kārtīgi acis atvērt kad jau uzredzēšanos. It īpaši ja no citas pilsētas cilvēks atbraucis. Tad vīram jau jàceļas 5, lai atbrauktu pakaļ, sviests.

meitenemelnaa
Man tos esošos implantus ir jāizņem ar tā saucamo en bloc metodi, jo ir konstants serozs iekaisums un laikam izveidojušies divi audu apvalki, un tad jau var mainīt pret citiem. Bet māsiņas nemācēja pateikt pat tik daudz vai vispār viņš nodarbojas ar implantu izņemšanu it sevišķi, ja cits esot taisījis. Vispār ļoti pabrīnījos par tām māsiņām.

Bemona
Īstenībā tāpat neviena nenoguļ visu nakti un agri jau ir augšā man arī sākumā likās, ka šausmas, tik agri jāceļās, bet es jau 5:30 biju augšā un miegs vairs nenāca, kas nav raksturīgi man

Aanete

Bemona
Es domāju, ka vrb viņi paskatījās oec adreses, nu man līdz klīnikai 5min, protamsc viņi prasīja vai ir iespēja, 7os atbrivot.. nu tāda zina, man nebija nekādu problemu.
tik besi, ka klīnika vēl lapu nav atvēruši, par lapas nepeiciesamibu teicu, kad zvanīja pirms op, vēl op rotā, kad maksaju, vakar vakara vēl māsiņai atgādināju, jo e veselība neredzeju, un šodien vek uzrakstīju e-pastu uz to izmeklējumu e-pastu..

Aanete
Apsveicu Tevi ar operāciju!

Sveikas, dāmas! Jau pirms gada redzēju diskusijas par krūšu tēmu, nodomāju - gan jau es arī būšu te. Man vēl daudz priekšā, gan diskusiju/atsauksmju lasīšana, gan konsultācijas. Man krūtis vienmēr bijusi sāpīgā tēma - ātri izauga, āda izstaipījās, strijas diezgan palielas, nu, un 2 bērņuki. Vēl mazo baroju, bet tad plānoju ap janvāri kaut ko mainīt. Vai kādai bijis līdzīgs stāsts? Vai ir iespējams kaut ko darīt ar strijām? Man diezgan liels dabiskais izmērs(85 C), bet noteikti gribu pacelt un varbūt pat tāda pat izmēra/mazākas!

elijotta

MaruMK
man laikam līdzīgs stāsts, tikai 4 bērni izbaroti un krūtis bija lielākas (es gan tās nesaucu par krūtīm, bet àdām) Man pirms 4 dienām uztaisīja krūšu pacelšanu pie Dr. Keirāna, vari pašķirt atpakaļ, vakar ieliku bildi kā izskatos šobrīd! Esmu vairàk kā apmierināta ar šī brīža rezultātu No E uz C es jau te druškām saku, ka tādas krūtis man varbūt bija 13 gados, bet varbūt arī nē

Papildināts 17.05.2022 19:09:

MaruMK
un strijas nav

elijotta
Paldies, par atbildi!

Papildināts 17.05.2022 21:00:

elijotta
Izkatās, ka rauj tekstu nost paskatīšos bildes, noteikti!

Papildināts 17.05.2022 21:12:

elijotta
Vienīgais jautājums par pacelšanu, ja tomēr šķiet, ka āda ir elastīga, vai varētu būt tā, ka atkal izstaipās? Ko ārste teica?

Janeta
Vai Tu vēl nēsā to lentu virs krūštura, itkā pēc Lapiņa teiktā rīt varētu jau vairs nelikt, bet varbūt drošības pēc vēl panēsāt? Uz sāniņa jau guli?

69Eva, man arī rīt pēdējā diena lentai, bet vēl nesāšu. Pirmkārt, jo pierasts un otrkārt, man jau pirms operācijas krūtis bija diezgan uz leju, gribas, lai viss smuki iesēžas. Lai gan pagaidām asimetriju neredzu.

Eh, es blondīne pasūtīju Rosmē 90C krūšturus, lai gan vajadzēja 75C EUR. Rītdien zvanīšu viņiem, lai atsūta atgriešanaa kodu, jo izdzēsu sms, bet varbūt kāda vēlas par simbolisku cenu nopirkt? Ja kādai ir 90C izmērs.

Papildināts 17.05.2022 22:42:

Uz sāna vēl neguļu, māsiņa piekodināja, ka tikai pēc mēneša. Ko Tev Lapiņš teica par sānu? Vispār dīvaini, ka katram ārstam ir savi pēc OP norādījumi, ka nav vienots standarts.

Papildināts 17.05.2022 22:58:

Sāku saprast, ka tomēr man nebūs kārotais D izmērs krūtīm pat ar 425 CC. Pirms jautāju dokam šo jautājumu, no kā tas varētu būt atkarīgs? Man pirms op krūtis skatījās uz leju, nebija apaļas, forma man arī ne simpatizēja. Tagad man viss patīk, bet nepatīk, ka parastajiem krūšturiem būs tikai C75, pēc Eiropas skalas. Skan stulbi, bet šī lieta manī ik pa laikam rada pārdomas. Ka citām ar mazākiem CC ir D izmērs. Tieva es neesmu un man ir plats krūškurvis, varbūt arī tas no svara. Sākumkapitālā man nebija daudz tauki, varbūt tas pie vainas. A varbūt pēc gada būs D, kamēr iesēdīsies?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18428559