Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Profesionālā vidusskola + vidusskola

Panta

Vai ir iespējams vienlaikus mācīties profesionālās izglītības un vispārējās izglītības iestādē? Vai varbūt profesionālajā skolā mācīties tikai speciālos, bet parastā vidusskolā vispārējos priekšmetus?

Vai profesionālo vidusskolu var/ drīkst apvienot ar tālmācības vidusskolu?

Gribu atbalstīt savas meitas sapni par mūzikas mācīšanos, bet saprāts baidās ļaut viņas gudro galvu palaist tā.. ja nu to 4 gadu laikā tomēr pārdomā par mūzikas studijām, profesionālajā skolā tomēr uzsvars ir uz specialitāti..

Vēl dosimies uz tikšanos ar skolas pārstāvjiem, bet varbūt ir kādas idejas, padomi, kas līdz mums vēl nav atnākuši

sovunya

Mediņos var turpināt mācības kā bija bērnu skolā, t.i., paralēli (Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolā).

Kāpostgalva

Panta
Ir jau arī mūzikas vidusskolas, kurās nav vispārizglītojošo priekšmetu un tas tā arī sanāk - iet divās skolās. Bet slodze tā ir ļoti liela.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Mums uz EDMV pārnāca II kursā viena meitene, kas bija mācījusies Mediņos + 1. ģimn. Jo neizturēja. Vēl komponists Krists Auznieks bija mācījies 1. ģimn. un RDKS, bet maksas nodaļā (džezs kādu laiku bija par maksu un tāpēc pielaidīgāka sistēma).

Domāju, ka... es tādā situācijā izvēlētos vai nu Mediņus, kārtīgi aprunājoties ar meitu, vai vēl kādu Rīgas MS, kam ir vidusskolas licence (arī Jūrmalā tā ir, bet ceļš). Un jā, ģimenes atbalsts neapšaubāmi ir izšķirošs. Es ar mēģināju, bet, dzīvojot kā pusaudzei kojās, nedavilku.

Taaapati

Mana meita arī sapņoja par mūziku, tāpēc pēc 9 klases, iestājās mūzikas vidusskolā Rīgā. Slodze ir pamatīga, nekādu atlaižu ne parastajos priekšmetos, ne profesionālajos. Dzīvo pati savā dzīvoklī, ja vēl būtu jābraukā uz mājām pierīgā vai jāvadā, nereāli. Visa diena pilna, bieži aiziet 8 un atnāk ap 20. Visu laiku aizņem mācības, brīva laika ir ļoti maz. Bet jaunieši darbojas un dara, stiprākie iztur, daudzi atbira jau pirmajos mēnešos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428585