Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spondiloze un sēžas nervs

matisone84

Sveiki. Tikko piereģistrējos, jo esmu aizmirsusi paroli un nekādi netieku iekšā

man ir problēma un es ceru, ka varbūt vēl kādam tā ir un var dot kādu padomu

Nu jau apmēram gadu man sāp mugura, neveiksmīgi pacēlu kasti un bija nežēlīgi asas sāpes muguras lejas daļā, nākamajā diena es vispār pakustēt nevarēju. Nu kaut ka palika labāk, bet jūtams bija ka kaut kas nav labi..... tā turpināju strādāt ar sāpēm, bet nu jau pusgadu sāp kaja un dibena spilvens, tad pāriet it kā. Kreisā kaja ļoti sāp tagad, pirms vairākiem mēnešiem biju uz rentgenu un atklāja spondilozi, bet tagad izskatās ka ir kaut kas ar sēžas nervu. Pati cenšos mājas vingrot, bet nu nenormāli sāp. Nakti nevar normāli pagriezties, no rītiem izkāpjot no gultas nežēlīgas sāpes . Esmu Anglijā, biju beidzot pie ārsta, bet nu ārsti šeit ir tādi ka ir, izrakstīja pretsāpju zāles un nosūta uz fizio, bet kad tikšu nezinu

ir te kāds kuram ir bijusi šāda problēma un tikusi vaļā ?

piedodiet par garo penteri

Taaapati

Manā ģimenē, ne vienam vien ir šādas muguras problēmas, parasti līdz šprices, visādi diklofenaki, neirorubīni, b grupas vitamīni. Izšpricē kursu un viss atkal ir normā. Man ir spondiloze, saķer ik pa 3-5 gadiem, kad kaut ko neveiksmīgi paceļu, pagriežos, tad līdz ātrajai palīdzībai, jo nevaru neko, pēdējo reizi gulēju, raudāju. Kad krīze pāri, daru ko gribu, muguru vispār nejūt. Ārsts arī saka jāvingro un jāsaudzē sevi.

Nu es cenšos vingrot, bet nežēlīgi sāp, nu nav iespējams.

kino

Akūtajā periodā ar vingrošanu jābūt uzmanīgam. Sāpēt var gana ilgi. Jādzer tie ārsta izrakstītie pretsāpju medikamenti, noteikti vajag B grupas vitamīnus, lielāko aptiekās nopērkamo devu. Magni uz nakti jāpadzer. Vēl var masēt, atrod sāpīgākos punktus un masē apļveida kustībām, kamēr drusku atlaiž. Pie fizio vajadzētu saņemties un tomēr tikt. Akūtā perioda vingrojumi tomēr nedaudz atšķiras, ja nav bijusi līdz šim saskare ar tādām sāpēm, es neriskētu vingrot bez speciālista ieteikumiem un uzraudzības.

Kopumā - spondiloze nav ārstējama, jārēķinās ar to, ka var tikai atvieglot situāciju, iemācīties ar to sadzīvot un ko darīt akūtos gadījumos.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Ārsts palielināja devu, nu redzes kas notiks. Es gaidu uz fizio, cik ilgi būs jāgādā es nezinu

Fizio palīdzēs. Vajadzētu uzreiz, nevis vilkt garumā. Var būt visādi muskuļu krampji, ko fizio uzreiz izmasē, un paliek labi gandrīz nākošajā dienā.

PelePele

neticu, ka sēžas nervs tā vienkārši pāries, tur varētu būt diska trūce. Man ir vezums ar pieredzi, gan labu, gan sliktu.

Peldēšana vai vismaz plunčāšanās arī palīdz. Kustības ir maigākas, ar mazāku slodzi.

Pie vertebroliga ir būts? Magnētiskā rezonane? Klīnikā ORTO ir labi speciālisti, lai gan materiāli jāieguldās...

Papildināts 18.09.2022 16:14:

'vertebrologa

zzz_kids

Es arī gāju orto klīnikā. Tur tiešām ir labi speciālisti. Uz savu galvu neiesaku ne masēt ne vingrot. Man ir bijis kad ar to sačakarēju vairāk nekā pati problēma sākumā. Līdz ar ko sāpes galā vēl neciešamākas no tūskas utt. Sākumà dakteris un pēc tam fizioterapteits un papildus b grupas vitamīni, magnijs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428599