Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zems libido

puke97

Man ir tāda problēma, ka negribas seksu vispār. Esmu bijusi pie seksologa un seksa kouča. Seksa koučš ieteiks spēlēties ar sevi, utt, un ieviest to kā ikdienas rutīnu, bet seksologs uzdos visādus jautājumus un meklēs cēloni problēmai un tad piedāvās risinājumu. Konkrētais speciālists pie kā es biju izmantoja hipnozes metodi.

Annele123
Vai šobrīd kaut kas ir mainījies?

murmulene Var teikt, ka tie uzlabojumi bija īslaicīgi. Labi bija periodiski... bija periodi, kad labi, tad atkal libido pazuda, tad atgriezās ar uzviju, pēc tam atkal pazuda, utt.

Šobrīd šķiet, ka ir vēl sliktāk kā jebkad, jo negribas tik ļoti, ka vien no domas par tuvību uznāk riebums.

Vairs nav ideju pie kā griezties pēc palīdzības. Pati ar šo problēmu samierinātos un, ja nebūtu attiecībās, tad par to īpaši neuztrauktos, bet tā kā ir mīļotais, tad brīžiem mani pārņem izmisums...

Hellenna

puke97
Es domāju vaina ir tehnikā, daudzi vīrieši to neprot, un daudzas sievietes tēlo, ka viss ir ok, līdz ar to vīrieši īsti neiemācās sievieti novest līdz O. Daudzus gadus, kādus 20 es arī domāju, ka vaina ir manī, līdz sastapu cilvēku, kurš parādīja, ka ar mani viss ir kārtībā un tagad varu pateikt, ka 90% reižu ir lielais O.

Zems libido man sākās no tā, ka seksa laikā nespēju sasniegt orgasmu un bijušais partneris arī īpaši necentās,lai es to sasniedzu. Gadiem ejot seksu uztvēru par pienākumu nevis baudu. Protams, kad vēlējos apmierinājumu, piestrādāju pie tā pati ar seksa rotaļlietām.

Tagad ar jauno partneri ir grūtības, jo akta laikā nevaru sasniegt orgasmu, bet mēs izmantojam vismaz mantiņu, lai gandarījums ir arī man.

Kā man saka, vajaga baudīt procesu un saņemt labsajūtu. Jo ka tu to dari ar mīļoto vīrieti, tad ir vienkārši kaifs, kaut nesasniedz orgasmu.

Ragana2
Esmu bijusi pie dažādiem speciālistiem, no tā ko viņi man ir teikuši secinājums ir šāds - ja tu vari sasniegt orgasmu no klitora stimulācijas tad tā nav fizioloģiska problēma, bet gan problēma ir tavā galvā. Tātad pie vainas varbūt ir stress, pārslodze, nesakārtotas attiecības, problēmas, traumas, tarakāni, putni un citi zvēri...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428619