Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cenu celšanās un alternatīva

laukupele

Norma Džīna
Zāles no zālēm atšķiras. Un jā, tieši jāizsit, ilgi un neatlaidīgi. Tagad jau ir process optimizēts, ir iekļautas sarakstos utt. Bet senāk bija iespēja, bet nevisi varēja jeb bija stipri jāpacenšās.
Un par tiem atbalstiem un iespējām-ja pats neatradīsi, neviens tev priekšā nepateiks! Un atrast informāciju bieži vien ir elles darbs! Tāda sajūta, ka to ar nolūku slēpj.

Fledermausis
Atvainojos, bet nesapratu. Tagad visiem dos kautkādus pabalstus, bet nebūs valsts atbalsts apkurei un elektrībai kā tas bija šo janv-apr? Man pat pabalstu tik ļoti nevajag, cik tomēr gribētos lai valsts līmenī rēķini būtu mazāki?
Šobrīd Kariņš spiež uz to, ka visiem nafig vajag, vajag pabalstus tiem, kam tiešām vajag. Mani pārsteidza ka maznodrošinātā statusam kvalificētos puse no Latvijas iedzīvotājiem.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pelēkais nezvērs

Mani pārsteidza ka maznodrošinātā statusam kvalificētos puse no Latvijas iedzīvotājiem.

Kauns, bet es laikam nevarēšu kvalificēties pat pie lielākās gribēšanas..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Duujaa

Norma Džīna
Pāriet no veļas žāvētāja liekas tērēšanas? Protams, cāļa nabaģēm neapjēgt, bet jūs aptverat, ka šādas ierīces ir mazā daļā mājokļu? Varbūt vēl iesakiet multikatlu un kafijas automātu nelietot.

lielaiskartupelis

Duujaa
Cāļa motīvs vienmēr ir bijis, ja nav maizes, ēd kūkas. Šeit visai atrauta realitātes sajūta pastāv.

Ieteikums par veļas žāvētāja nelietošanu iespējams ir pats realistiskākais šeit, kaut vai ap 25% mājsaimniecību pat ūdensvads nav.

Fledermausis

Es speciāli nopirku veļas žāvētāju, lai rudenī un ziemā būtu silts un sauss apģērbs ko uzvilkt mugurā. Patērē 0.1-0.3kwh elektrības par ciklu.

P.s. Es ar nekvalificējos pabalstiem. Ja šis viss ar pabalstiem izies cauri, tad neapskaužu soc.dienestus.

Kļavaslapa

maznodrošinātā statusam kvalificētos puse no Latvijas iedzīvotājiem.

Es gan nekvalificējos, lai dabūtu ko nahaļavu. Tas, ka baigi daudz naudas aiziet ceļam uz darbu, jau neskaitās. Sāku domāt, ka varbūt jāmeklē kas cits, mazāk laika un nervus patērējošs, ar mazāku algu, tuvāk mājām. Ietaupīšu uz ceļu, dabūšu pabalstu.

MazaisMurmulis

lielaiskartupelis
Interesanti par kuru valsti tā 25% ūdensvada neesamības statistika? Te LV 94.7% jau 2020.gada mājās bijs ūdensvads. Pa pandēmijas laiku zinu vismaz dažas lauku mājas, kas tika pie ūdensvada.

MazaisMurmulis, nezinu par udensvadu, bet man berns saka stradat tada darba vieta, kura ieraudzija realitati, pirmaja darba diena bija soka, prasija man, ka tie cilveki dzivo? Tas, kurs dzivo privatmaja Jurmala, nespej iedomaties, ka daudzivoklu maja ir sausa tualete un tas ir Riga.

Papildināts 18.06.2022 08:36:

Ps. Mes sad un tad vedam vienu kundzi ar auto uz sab.pieturu, sen gan nav redzeta, domaju, ka jau mirusi, drebes vina mazgaja Daugava, tas Lucavsala...

Duujaa
Kāds vēl kafijas automāts? Veļasmašīnas!

Nevajag mūsu valsti par mazo krieviju uzskatīt. Grīdas roboti, veļas žāvētāji un kafijas automāti tagad ir tik pat normāli kā elektriskā tējkanna.

Papildināts 18.06.2022 08:46:

Sila purene
Zini, bomži jau arī eksistē, bet tas nemozīmē, ka visa valsts ir bomžatniks vien!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428751