Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība ap 40 - ārsti, ieteikumi, stereotipi

Jana_07

Chicago

aprikoze123
Tev stipri nervi un veiksmīgs liktenis.

Aleema

Sveikas! Beidzot sākām plānot. Priecāšos, ja ņemsiet grupiņa

Hmm, bet man izst, ka ir jau viena Grūtniecība ap 40 grupa cālī ar 99 dalībniekiem. Kāpēc jaunu? https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1547-grutnieciba-ap-40/

Papildināts 23.11.2022 15:22:

*izskatās

Tā būtu tā neaktīvā?

Jana_07

Agzos
Nezināju, ka tāda ir, laikam

iepriekš, kad meklēju - neatradu, tādēļ nezinu, vsi tā aktīva

HannaN

Agzos
Nu mani vismaz tur neapstiprināja. Kad meklēju grupas, tad pieteicos tur. Tā kā labi, ka ir vēl ari šī grupiņa

Vēlvienā pieteicos, tagad atruma neatrodu kura tā ir, bet tur īpašniece nav cālī bijusi ļoti sen, attiecīgi ari neapstiprināja. Bet varbut es vienkārši nevienam nepatīku

Sveikas! Pieteicos grupiņā!

Jana_07

Cattleya
Apstiprināju

zeltenezeltene

Ar pirmo mazuli biju 39 gadus veca. Gāju privātklīnikā pie tās pašas ginekoloģes pie kuras biju gājusi jau vismaz gadus 10-15… nebija viņai nekādi teksti par "vecu grūtnieci" vai kas tamlīdzīgs. Bez vajadzības mani ar kaut kādiem riskiem nebiedēja. Bija usg katrā mēneša vizītē, analīzes un viss cits. Grūtniecība bija ļoti laba, tāpat dzemdības. Nu jau gads riņķī un sākam ar vīru "plānot" nākamo

Es arī pieteicos

Papildināts 13.01.2023 16:51:

zeltenezeltene,

vai Tu veici NIPT testu? Ja jā, standarta vai paplašināto?

Mertola
Man bija 38, taisīju paplašināto nipt, bet tikai savam sirdsmieram, skrīningā daktere teica, ka riski zemi, nav nepieciešams, tik vien, ja paši gribam vecuma dēļ. Paplašināto ar domu, ka ja taisa vispār, tad uz visu, jo cena neatšķiras tik ļoti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428847