Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība ap 40 - ārsti, ieteikumi, stereotipi

Jana_07

Sveikas. Vēlos pieteikties grupā.

Papildināts 23.01.2023 23:50:

Man ir 40 gadi un nevaru pieņemt lēmumu, ar vienu smadzenes pusi gribu vēl vienu bērnu, ar otru smadzenes pusi nezinu, bail. Bail par visu, vai izdosies? Vai būs veselība? Vai neesam par vecu? Kas būs ar darbu? Vai tiksim galā utt..mētājos savas domaas no vienas puses uz otru. Man ir meita, viņai ir 5 gadi. Šobrīd šķiet jau liels cilvēks, jau viegli ar viņu. Ja būs vek vienu bērns, bail par to kā sadalīt mīlestību.....

Jana_07

Ivcis
Šeit var pievienoties https://calis.delfi.lv/forums/1095-grutnieciba-40-gados/

Papildināts 24.01.2023 10:08:

Ivcis
Mums tur dažādi stāsti ceļā uz grūtniecību

deleyla

Ivcis
Mīlestību sadalīt mazākais, laiks ir tikai jāiemācās sadalīt. Šaubas bailes ir vienmēr vai 1 vai 15mitais berns

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Ivcis
bail par to kā sadalīt mīlestību.....
Mīlestība nebūs jādala, tā vienkārši dubultosies. Varbūt vairāk dzīve jāpaplāno.

Un piekrītu...Šaubas bailes ir vienmēr vai 1 vai 15mitais berns

vilks

Interesanti par stereotipiem, tas droši vien kā kuram ārstam.

Man jau 43, bet pēdējā reizē (rudenī) ginekoloģe teica, ka mierīgi varot domāt par vēl kādu bērnu. Cik dzirdēts, neesmu vienīgā, kam ārsti iesaka plānot grūtniecību arī pēc 40.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

teeja_bez_bulcinjas

vilks
man liekas, ka pashaam daamaam ap 40 reizumis, domaajot par ma, uli liekas, ka nu tik buus kaut kaadi mistiski stereotipi jaattaisno..,.ko nu citi teiks, bet realitaate- smu augstaak mineetajaa grūtnieču grupaa un neesmu maniijusi nevienu ierakstu, kur kaadai kaads, kaut ko nudien būtu teicis.

Godīgi?? Es tik daud nedomāju par stereotipu, man iedomājoties cik man būs gadu kad bērns izaugs, man žēl, ka bērnam būs vecā mamma

Ivcis
bērnam būs vecā mamma
Bērnam mamma ir mamma- vienīgā un vismīļākā. Tu bērnībā bieži domāji, cik tavai mātei ir gadu? Es par to vispār nedomāju, galīgi neinteresēja,

Man liekas, tu pati esi kādu stereotipu varā par "vecu"vai "jaunu mammu".

krūklītis
Nu man nebija tas labāks attiecības ar mammu, bet ja, varbūt arī man jau kaut kāds stereotips pašai izveidojies. Kā būs kad būšu veca utr, bet varbūt es būšu super jauneklīga un friša.

Papildināts 24.01.2023 13:50:

Jana_07
Aizsūtīju pieteikumu

Jana_07

Ivcis
Apstiprināju! Mūsdienu sievietes izskatās jaunākas nekā tas bija mūsu bērnībā. Un labas attiecības diemžēl ne tikai no mammas vecuma atkarīgas. Man bija salīdzinoši jauna mamma, bet attiecības nebija tās labākas, bet vectētińam bija 73, kad es piedzimu, un es ne brīdi neaizdomājos, ka viņš daudz vecāks nekā draudzenēm, bija vismīļākais opis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428847