Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība ap 40 - ārsti, ieteikumi, stereotipi

Jana_07

Es saviem vecākiem esmu vēlais bērns. Nekad neesmu izjutusi vajadzību salīdzināt vai kādus trūkumus šajā sakarā. Neatceros, ka draugu lokā tas tiktu apspriests. Man 39, gaidu 3. bērnu, esmu pusceļā šobrīd. Protams, nepatiku izraisa apzīmējums 'veca mamma', bet audzināšanas un pieredzes rezultāts ir ap to, ka būt vecam (nobriedušam) nav kauns vai trūkums arī tad, ja audzini mazu bērnu. Runa drīzak par enerģiju, veselību, attiecībām, materiāliem apstākļiem. Šaubīties, protams, ir dabiski, bet veco mammu apzīmējumu pieskaitu stereotipiem. Vērtējot eiropiešu dzīves ilgumu un reproduktīvo periodu, un tendenci, šaubas viegli var atmest. Cita lieta, ka nevari atrast racionālu izskaidrojumu, kāpēc tomēr ne.

Papildināts 24.01.2023 17:19:

Par mīlestības avotu nešaubītos. Laika menedžments, dzīves un sadzīves apstākļi, apgrūtinājumi, jā... mīlestība ir cik vajag, rodas pēc pieprasījuma kā mātes piens. Reizēm vajag lielāku mieru, pacietību.. vēlāk tikai ieguvumi

Man 39 un tūlīt, īsi pirms 40.dzimšanas dienas ceru sagaidīt ilgi gaidīto otro meitiņu. Veca gan nejūtos, neviens dakteris nav devis pat nekādu mājienu, ka es būtu veca grūtniece. Bet jāsaka, ka grūtniecība šajos gados ir daaaudz grūtāka nekā pirms 9 gadiem, kad gaidīju pirmo. Nogurums,šausmīgi nelabumi, totāls enerģijas trūkums. Arī tikt līdz grūtniecībai aizņēma divus gadus, to laikā piedzīvots spontānais aborts. Bet ja ir vēlme pēc otra bērniņa, tad nav ko gaidīt vairs un apcerēt, jāķeras ātrāk pie lietas

Papildināts 24.01.2023 18:33:

Un mīlestība noteikti tikai vairosies, bet visādas šaubas, uztraukumi un bažas jau ir visos vecumos un pie katras grūtniecības.

deleyla

teeja_bez_bulcinjas
Man vīra ārsts uralogs acis tieši pateica sāmu veca un nepalikšu stāvoklī dabīgi .nezinot par mani veselību neko.

Papildināts 24.01.2023 19:03:

krūklītis
Zin ka es vēlais bērns un skola daudzi domāja man mamma mana ome.nepatikami. mīlēt mīlēju,bet ju ja

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Attiecībā uz mammu, runa ir par vērtībām. Mūsdienās ārstu izvēle ir nepiespiesta, pamatā viņi ir korekti un komunicē atbilstoši ētikas normām. Ja gadās pārpratumi, vienkārši jāmeklē cits bez iecilkēšanās uz neprofesionāla mediķa vidokli

deleyla

PBerzina
To ko teica ārsts es neņemu vērā jo man vairāki ārsti pēc MA teica mana gadījumā vecums ,veselība laba.Gruthiecibas bijušas, iznesatas ,tātad it ok.un 40mit nav vecs

Papildināts 24.01.2023 19:48:

PBerzina
Man mamma nelikās veca, apkārtējie vnk teica izskatās ka ome jo psrs laikos dzemdeja agri.bet takā biju 6ais bērns tad loģiski ka mammai nebija 20mit

Papildināts 24.01.2023 19:49:

PBerzina
Mana gadījumā ziņu ja vaina nav mani .cikls regulārs ov notiek,viss labi .tāpēc arsta teksts bija netakstisks

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
ārsta teksts ir netaktisks jebkurā gadījumā, kaut ar gatavām analīzēm un izmeklējumiem. Šodien komunikācija notiek citādi. Pie tam urologs.

Rūpīgi jāvērtē, ar ko sadarboties

Nav diagnoze vecums, varbūt nevēlas veltīt laiku izskaidrojumam

deleyla

PBerzina
To viņš teica arī vīram bez manas klātbūtnes.logiski pie viņa vairs neies

Pases vecums un izjūtu , arī vizuālais, var krietni atšķirties. Nekā nepareiza neredzēju diagnozē multipara senilis aizejot pie ginekologa ar trešo grūtniecību 38. Atšķiras dzemdniecības un cilvēku kanoni. Kamēr fertilais vecums (mēnešreižu) mums no 12(16)- 46(52) tikām 38 ir tuvāk vēlīnajam , beigu periodam. Olšunas fizioloģiski sākušas norieta procesu. Nekā personīga.

Chicago

Uz vecumu pieminēšanu jāskatās tīri no medicīniskām indikācijām. Bet diskomfortu var radīt kā to mediķis pasaka. Man arī ir teikts, ka "ar vecumu...", "vecākām sievietēm...", "pieaugot vecumam.."

Tas ir ok, ja seko konsultācija kādas opcijas risināšanai.

deleyla

Chicago
Tieši ta.

Ārsts teikuma vieta ka esmu veca un dabigi nesanāks varēja pateikt.

Ar vecumu ieņemt bērnu ir grūtāk un var rasties dažādas problēmas ,ieteiktu izsvērt iespēju arī konsultēties par mākslīgās apaugļošanas vajadzību ja vēl pusgadu nesanāk.

Ir milzīga starpība kad tev pasak Tu esi nederīga vai ja pasaka ka ir iespējami sarezgijumi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428847