Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība ap 40 - ārsti, ieteikumi, stereotipi

Jana_07

4 to gaidīju 45 gados, perfekta attieksme no dk.puses,visi norādija, ka gadi nav šķērslis. Ģenētikas centra vadītāja pat teica, lai tās domas metu ārā no galvas, gadiem neesot nozīmes. Grūtniecība viegla, dzemdības ātras, vieglas. Pieņēma Kampuse

Savos 39 gados beidzot saredzēju, ka varētu mēģināt tikt pie trešā bērna. Drīz būs gads pagājis, bet nepiesakās. Domāju, cik tad ilgi vēl mēģināt...

P.s. Pieteicos grupā

ss_ss

Dudene40
Es ieteiktu nevilkt laiku garumā un abiem iet uzreiz uz neauglības klīniku konsultēties.

bumbinja

Sveikas! Pieteicos

Jana_07

bumbinja
Apstiprināju

Sveikas! Arī es pieteicos grupiņā. Man 44 un ceru uz pirmo bērniņu.

bubuks23

Sveikas!

Pieteicos grupiņai

Jana_07

PriecigsMinka
bubuks23
tikko apstiprināju

Murrrkšķis

nejauši pamanīju šo tēmu, man divi bērni, 38 un 41, viss ļoti vienkārši notikās. domāju, ka atšķirības starp individuāliem cilvēkiem ir lielākas nekā atšķirības starp vecuma grupām, katrs gadījums ir citādāks un neko te nevar diži vispārināt.

es tikai gribēju teikt, tas, ka mūsu bērnībā vēlie bērni bija retums un uz atsevišķajiem gadījumiem skatījās ar izbrīnu, ir pagātne. tagad ir citādāk, vēlie bērni no izņēmuma kļūst par normu, nedraudēs jūsu bērniem nekādi šķībie skatieni.

kas netic, lai apskatās grafiku par zviedriju šeit https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1728-4457.2016.00105.x

Sveikas) Pieteicos grupiņai. Tikko palika 43 un ceru uz otro bērniņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428847