Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecība ap 40 - ārsti, ieteikumi, stereotipi

Jana_07

Perle

Sveikas!

Man 45. Plānoju ceturto. Vēlētos pievienoties grupiņā.

Decembrī paliek 42, šobrīd jau dzīvojos 2 in1 28 nedēļas. Man gan ir IVF bērniņš, dabīgi daudzus gadus mēģinājām un nesanāca. Runājot par vecumu, domāju ka tas ir atkarīgs kā pati jūties, esmu ļoti enerģiska, sportiska ar daudz hobijiem....no dakteriem neesmu izjutusi kādus izteicienus. Mana pirmā grūtniecība bija kad man bija 21 gads un tā nav salīdzināma ar šo, gaidīšanas sajūtas ir daudz feinākas.

Sveikas! Man ir 38 gadi un domājam par otro bērniņu. Pieteicos grupiņā

Sveiki.Vai šeit ir kāda kas ir palikusi stāvoklī pēc dzemdes kakla cerklāža operācijas pirms grūtniecības.

Jana_07

Aruuu
Cik atceros, šajā grupā nevienai nav tādas pieredzes

Sveikas! Man drīz 40 un ļoti gribu 3šo. Varbūt varat padalīties kādas analīzes pirms grūtniecības šajā vecumā būtu vērtīgi uztaisīt? Šo, protams, jautāšu savai ginekoloģei, bet varbūt varat padalīties no pieredzes? Paldies!

deleyla

Divitris
Hormoni ,vairogdziedzera, cukurs .uz trombofoliju

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

EvelinaMetra

Labdien,pieteicos grupā, man 41. Ir trīs bērni no pirmās laulības, šobrīd citas attiecības un vēlētos vēl vienu bērniņu.

Sveikas, piesakos, 42, ir 3 bērni, jau pusaudži, bet tagad varbūt domājam par ceturto

Ivcis
Ceru, ka vēl šeit ieskaties neizdevās nezkapēc nosūtīt privātu vēstuli. Lasu tavas šaubas 2023. Gada janvārī un vnk copy paste manas domas. Padalies, lūdzu, ko izlēmi? Kā tagad tev iet?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428847