Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunākās atsauksmes par 45. vidusskolu.

VALTERS

Sveicināti.

Būtu ļoti nepieciesamas jaunakās un aktuālās atsauksmes par 45. vidusskolu. Vai ir kas uzlabojies pēdējo 10 gadu laikā?

inverno

Nav ne jausmas, kā bija pirms 10 gadiem, bet runā, ka esošās direktores vadībā skola ir kļuvusi labāka. Patīk arī viņas komunikācijas stils.

Pirmajās klasēs, protams, viss atkarīgs no tā, kāda skolotāja gadās. Mums ir ļoti veiksmīga pieredze, bet, cik dzirdēts, gadījumi ir dažādi.

Iespēja mācīties mūzikas novirziena klasē ir liels pluss, bet jārēķinās ar to, ka mūzikas instrumenta apguvei atvēlēta tikai viena mācību stunda nedēļā. Pat ja mājās cenšas daudz strādāt, tomēr skolotāja vadība būtu nepieciešam vairāk.

Taču kopumā šķiet, ka skolai nav nekādas vainas.

ELPOJIET DZIĻI.

Kas tieši interesē? Domāju,ka šobrīd tā ir pilnīgi cita skola kā pirms 10 gadiem, pat kā pirms 5 gadiem,es teiktu. Paskaties,kā audzis skolēnu skaits kopš jaunās direktores. Ziņās dzirdēju,ka šogad 80 bērni paliek aiz strīpas uz pirmo klasi. Varu piekrist tam,ko apkārt runā- direktore skolu ir pacēlusi jaunā līmenī neticamā ātrumā. Saku kā vecāks vairākiem bērniem šajā skolā. Varu salīdzināt. Un kopā ar direktori ir pilnīgi cita attieksme skolā. Vajag aiziet pie viņas parunāt. Neko nesamākslo, ļoti sirsnīga,bet nezinu,kā viņa to panāk, bērni ļoti ciena. Kā savējo. Un tas veido kopējo attieksmi. Var just,ka ieej progresīvā vidē. Katrā ziņā es esmu 100 % apmierināta ar šo skolu saviem bērniem.

Pasekoju līdzi arī attālinātajās mācībās. Man patika skolas pieeja. Atkal ļoti saprotama un korekta. Savukārt, vidusskolā ļoti patika tieši eksakto priekšmetu skolotāji. Tu redzi,ka skolotāji saprot ko runā un māca. Nu,es teiktu,tāda uz skolēnu vērsta vide.

Jā, jaunās direktores vadības stils man patīk. Varu salīdzināt, jo jau vairāki bērni šajā skolā. Piekrītu par komunikāciju- vienkārši un saprotami par visu ir informācija, viss tiek izskaidrots, uz visu ir atbildes.

Skolotāji, nu kā kurš. Bet tas jau ikvienā skolā, nekad visi nebūs labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18428893