Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maksas celšana BD

Mappe

Kā, Jums vecāki, kuru bērni apmeklē maksas BD, vai jūsu BD tiek celtas cenas? mums dārziņš pacēla cenu par 30 EUR un tā noteikti nebūs pēdējā reize, iespējams, pat šogad... Ir kāda info ko valsts domā darīt ar līdzfinansējumu?


teresitta

Sveika! Tas jau laikam ir atkarīgs no pašvaldības. Rīgā šogad palielināja līdzfinansējumu par aptuveni 50eur, par drusku mazāku summu plāno celt arī privātais bd.

teresitta
Liels paldies par info..

Speciāli atradu pēdējo(izdzēsto) rēķinu un jā, secināju, ka dotācija no valsts +50eur un dārziņš pacēlis cenu arī par 50 EUR

Par šo laikam citās diskusijas runāts bez gala, ja palielina kompensāciju valsts BD nekautrējas par tik pat celt maksu....

Leila.

Nu, dzīves dārdzība iet uz augšu, tas tā kā būtu jāsaprot.


kukainis

Mappe
Ko nozīmē "nekautrējas"? Dotācijas apmērs ir izmaksas uz vienu bērnu pašvaldības bērnudārzā. Dotācija palielinās, jo palielinājušās reālas izmaksas pašvaldības bērnudārzā. Privātais bērnudārzs taču nedabon elektrību par veco tarifu, siltumu par veco tarifu, skolotājām algas arī tūlīt būs drusku jāceļ citādi viņām vēl neatmaksāsies braukt uz darbu.

Mums nepacēla ar janvāri, esmu morāli gatava ka ar septembri pacels. Un ēdināšanas maksai arī tūliņ jāskrien augšā.

Elisa

Mans bērns iet privātajā BD jau 2 gadus, cena šajā laikā ir pacelta nedaudz vienu reizi, jo ēdināšanas uzņēmums pacēla cenas. Pēc līdzfinansējuma palielināšanas mūsu BD cenu nepacēla, tāpēc rēķins palika mazāks, bet ņemot vērā cenu celšanos, tas būtu saprotami, ka arī dārziņa maksa pieaugs.

vilks

Man viens bērns gāja šogad privātajā dārziņā. Jau saņēmām brīdinājumu, ka no septembra palielinās dārziņa maksa. No otras puses, dārziņi taču tāpat atrodas šai pasaulē, visa veida cenu pieaugums attiecas arī uz viņiem, loģiski, ka ar esošo maksu nepietiek.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

kukainis
Korekti būtu pacelt jaunajiem bērniem, nevis tiem, kas slēguši līgumu par citu summu. Pēc līdzīga principa mācību maksa tiek palielināta, piemēram, augstskolās.

Statistikai - jā, tiklīdz Rīgas pašvaldība palielināja līdzfinansējumu, pacēla mācību maksu arī dārziņš.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Upene

S.Dzeina
Kāpēc gan? Vai "vecajiem" bērniem ēdināšana dārgāka nepaliek?


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429007