Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Klasiskā ģimnāzija

Meduza

Es arī negribētu savējos laist "krievvalodīgo" skolas vidē. Kaut par Klasiskās ģimnāzijas direktoru radies labs iespaids, viņš intervijās parasti uzsvēris latv. val. zināšanu nozīmību, liekas lojāls Latvijas valstij.


bopa

nav tik traki, it sevišķi vidusskolas posmā. Tieši mūsu -"latviešu", attieksmes dēļ situācija lielā mērā ir tādā kā ir! Direktors ir ok, priekšmetu skolotāji ir labi! Labi aprīkota skola, liela daļa jauni, motivēti skolotāji. Šogad arī 7tie rakstīja kombinēto diagnosticējošo darbu. Gatavojas!

Beatrise11

Iepazinos ar pieejamo informāciju ar skolu un domāju savējo laist.

Krievu valodu gan zina ļoti labi arī, viena no vecmāmiņām ir krieviete.

Papildināts 31.05.2023 09:14:

Uz Āgenskalna ģimnāziju man negribas, jo ir patālu un vēl tie trakie sastrēgumi no rīta.

Kā bērniem no 9. kl šai skolā veicās šogad iestājeksāmenos tālāk- uz ģimnāzijām? Tas varētu būt tāds objektīvāks rādītājs. Vairums tiek tālāk uz ģimnāzijām?


bopa
Pagājušogad 3. ģimn. bija diezgan daudzi no klasiskās.

Lumina

Paceļu tēmu. Ir pārdomas par vidusskolas posmu - šī skola ir ļoti pa ceļam. Izskatās, ka šajā ģimnāzijā varētu arī tikt, vērtējot saņemtos ģimnāzijas pārbaudījuma punktus. Pievilcīga liekas informācija par eksaktiem- tehnoloģiju mācību priekšmetu pasniedzējiem. Tomēr bažas par krievisko vidi. Ir kāda svaigāka informācija par vidusskolas vidi, mācību līmeni?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429075