Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iegūsti velotiesības un brauc droši!

Observer

Jaunie velobraucēji no 10 gadu vecuma aicināti pieteikties Jaunā velovadītāja skolas bezmaksas mācībām projektā "Drošais ātrritenis" 27.06 - 08.07, nokārtot eksāmenu un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.
Mācības notiek latviešu valodā (nepieciešamas ļoti labas valodas zināšanas) Annas ielā 2.
Vietu skaits ierobežots!
Nenokavē pieteikties - ritenvasara@inbox.lv (tuvāka info pa tel. 26280340)
Projektu atbalsta RD IKSD

Projekta ietvaros notiek arī bērnu veloaktivitātes otrdienās Biķernieku trasē, kā arī 15. un 22. augustā Bieriņos. Ņem savu velo un piedalies!


Tā kā plānotās divas grupas velomācībām jau pilnas, bet interesentu pieteikumi turpina pienākt, atveram 3. grupu ar mācību sākumu no 11. jūlija.

Arī šeit būs iespējams nokārtot eksāmenu un iegūt velosipēda vadītāja apliecību (jeb velotiesības).

Vietu skaits ierobežots!

Nenokavē pieteikties - ritenvasara@inbox.lv (tuvāka info pa tel. 26280340)

Un labā ziņa - šeit var pieteikties arī nerīdzinieki (tas jau būs ārpus RD projekta). Bet latviešu valodas zināšanas gan joprojām nepieciešamas ļoti labas.

Vai šogad arī plānojas velomācības?

Meita ļoti grib iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Nezalite
Gaidām projektu konkursa rezultātus (kuru katru dienu būtu jābūt). Ja projektu akceptēs, mācības būs (intensīvais kurss), plānotais laiks - jūnija pirmās divas nedēļas, katru darbdienu rīta pusē (stunda), jārēķinās, ka apmeklējums obligāts. Jā, un jābūt deklarētajai adresei Rīgā.


Observer
Liels paldies par info!

Laba ziņa - projekts akceptēts un velomācības būs 5.-16. jūnijā, visas darbdienas pēc kārtas (nodarbības ilgums 60 minūtes) ar eksāmenu finālā. Mācības notiek latviešu valodā (nepieciešamas ļoti labas valodas zināšanas un spēja brīvi runāt latviski). Pieteikšanās - ritenvasara@inbox.lv , norādot bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu (eksāmenam), deklarēto adresi un skolu Rīgā. Vietu skaits ierobežots.

Projektu atbalsta RD IKSD.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429111