Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieka un vecāku darba apvienošana. Kā?

FirstAustria

Taaapati

Iesaku mākslas vai mūzikas skolu, bērns agri iemācās disciplīnu, pienākumu, plānot laiku. Pilnvērtīgi pavadīts laiks, ne kā vienkārši nīkt istabā, visbiežāk spēlītes spēlēt telefonā. Ja tas galīgi neinteresē, nu tad kāds sports, bet vai bērns pats spēs tikt galā, nezinu, ja tas nav skolā. Pirmo pusgadu jau tāpat jāizņem no skolas, vismaz tā bija kādreiz mums.

Indza

Taaapati
Pirmo pusgadu jau tāpat jāizņem no skolas, vismaz tā bija kādreiz mums.
Ne obligāti.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Es a brīnos pa tām pagarinātajām. Man liekas , ka tā ir labāk nekā nīkst mājās. Man puikam 2xnedēļā ansamblis, tad bija vēl angļu valodas pulciņš, tad vēl datorikas un 3 x nedēļā basketbols, tas bija pāri ielai. Sākumā vedām, bet vēlāk jau pats teica, ka gribot viens iet. Tad darījām tā, ka tētis uzvana un pēc treniņā tētis savāc. Siltajā laikā viņi iet ārā, tad citreiz mācās, spēlē spēles.

Ne visi bērni spēj izturēt to milzīgo skolas kņadu un troksni tajā pagarinātajā grupā tik ilgi katru dienu līdz 4-5 vakarā! Daži manējie jau pēc 4-5 mācību stundām nāca mājās ar sāpošu galvu no tā trokšņa!

aprikoze123
iespējams nevis no tā trokšņa, bet no tā bezgaisa.Var te paskatīties, cik labs gaiss bijiis tajās plānotajās/bijušajās klašu telpās šā gada aprīlī-maijā: https://co2.mesh.lv/home/dashboard

Ja es zinātu, ka tiešām iet laukā, tiek nodrošināts svaigs gaiss un iespēja izmācīties, lai dzīvojas, bet marinēt tajā bezgaisa akvārijā (visi logi ciet, dies pasarg kādam uzpūtīs!) vēl liekas stundas? Nē - paldies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429161