Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bail palikt vienai lauku mājās

ZaneH

astuti
Kāda nozīme ka Tev ir tikai suns, ja autorei IR bail?

ZaneH
signaliAcija ar trauksmes pogu, ja esi spējīga tehniski un emocionāli lietot ieroci - tas. Un īsu beigas- sevi nav jāizvaeo, Ja ar visiem drošības garantiem juties slikti, tad nevajag sevi mocīt.
Lai gan ilgtermiņa so ur jāatrisina, jk be jau tikai šajā mājā ir/būs problēma. Tā ka tomēr pue nosacītās veselības tēmas naksies atgriezties.

astuti

Kāda nozīme ka Tev ir tikai suns, ja autorei IR bail?
Manam sunim nekādas nozīmes, tāpat kā nekādas nozīmes nav ieteikumam par šaujamieroci. Neticu, ka autore izies šaušanas kursus, iegādāsies ieroci, un bailes pazudīs.

Jūs kāds šautu uz to zagļu bandu, patiešām? Es ne, pat ja prastu šaut. Ne jau aiz humānisma apsvērumiem, bet gan aiz pārliecības, ka attiecīgā gadījumā zagļu bandai būtu super truper advokāts, un mani uztaisītu par vainīgo, tā ka nograb.

Gaismas un skańas sirèna ar pulti, bet maksimàli skała un balta

Jaaa, tā ir tā lauku romantika, pēc ka visi mūsdienās ķipa alkst. Kāpēc vispār tada vieta jāpaliek?

Indza

Bailes saprotu. Kādēļ sevi jādzen tādā stresā - nesaprotu. Vīra ģimenei pieder lauku mājas kurās man ir neomulīgi nakšņot pat tad, kad tur esam visa paplašinātā ģimene, tb, pilna māja cilvēku un vēl bariņš ārpusē nakšņo teltīs vai treilerī. Pārāk tumšs, pārāk kluss, pārāk nomaļā vietā. Iemigšanai pamatīgu anestēziju vajag. Viena nemūžam turp nebrauktu.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jebkuras bailes, šajā gadījumā pat absurdas, ir ar tendenci tapt lielakam un iedot līdzīgus baiļu un trauksmes mehānismus situācijas, ka akaut kur krustojas un kaut ka sasaucas .
Un lai to nepieļautu, ir viegla izeja tomēr- neprovocēt šo trigeri, otra tikt gala ar cēloni. Tas būs visādus, un ne vājus, resursus panemosi. Vai tagadējā situācija nepietiek ar pirmo variantu?

Paldies visiem par komentāriem. Interesanti, kā tie aizgāja divos virzienos: kaķis kompānijai vai šaujamais drošībai. Piebildīšu, ka esmu te ar mazu zīdainīti, bet ar šo kompāniju vien tomēr nepietiek. Braucu te, jo ir iespēja dzīvoties ārā, savs mazdārziņš, tuvumā ezers, kā arī lielāka dzīvojamā platība. Pa dienu man durvis stāv līdz kājai vaļā, tuvākie kaimiņi ir simts metru attālumā, tīri fiziski pagalmā dienā jūtos pilnīgi droši. Te nav gluži nekurienes vidus, bet ciematiņa mežainā nomale. Problēma ir iekšā mājā un tumsā (un manā galvā). Bet nevienā citā mājā tā nav! Neesmu pilsētas spindzele, kas pirmoreiz laukos nonākusi, - uzaugu laukos, viena pati gāju mežā, paliku mājā un viss bija OK.

mikausite

ZaneH
Man lauku mājās naktīs arī vienmēr bail . Kaut pati nākusi no laukiem, vienai man tur būtu bail. Nemaz necenšos analizēt kāpēc.

Nopirku māju dziļi mežā, tuvākie kaimiņi apm 3 km attālumā. Es tieši šeit jūtos drošībā, jo dzīvojot pilsētā bija reāli bail, kāpņutelpās, koplietošanas telpās... Tumšās ielās, kur kāds aiz muguras iet. Cilvēkiem vislielāko ļaunumu nodara citi cilvēki, ne daba. Protams, ka mana pieredze neko nedos Tavā gadījumā. Bet varbūt mēģini saprast pati sevi, nodefinē, paskaties bailēm acīs - tieši Kas ir tas no kā Tev bail? Kas ir sliktākais, kas varētu notikt lauku mājā? Mēģini atrast tieši no kā ir bail, tas bieži palīdz. Saraksti uz lapas savas bailes - piem., atnāks briesmonis un nokodīs kāju, uzbruks vilks, sabruks jumts u. T. T. Saraksti visu, kas nāk prātā un pēc tam pārlasi un novērtē pati 10baļļu sistēmā cik Tavas bailes ir reālas.

labrencija

Noliec biezputru un krūzīti piena mājas gariņam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429163