Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bail palikt vienai lauku mājās

ZaneH

Par spoguļiem runājot - ir tāda šausmu filma Oculus iesaku iedvesmai pirms tumšām naktīm vientuļās lauku mājās ar antīkiem spoguļiem.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

VioletsSaulriets

siikbuutne
Neesmu mēģinājusi gariņam pielabināties Citreiz kad eju uz wc, ejot garām vietai kur dzirdam skaņas, pasaku "čau, es būšu ātri".

Neteikšu, ka man bail. Drīzāk dažreiz neomulīgi

Papildināts 10.06.2022 17:03:

S.Dzeina
Ui nē. Es nedēļu nevarēju pagulēt

OremaD

vienreiz
Ne visu var izskaidrot. Bērnībā mēdzu dzīvoties pie radiem mājā, kurā visi redzēja un dzirdēja spokus. Brrr, vēl arvien šermuļi pār kauliem, to atceroties. Tagad tas liekas tālu, tālu un vispār it kā nekam pārdabiskam vairs neticu, bet fakts paliek fakts.

siikbuutne

Par 'gultā kāds sēdēja' tēmu man ir stāsts iz dzīves.
Ar vīru esam visnotaļ šausmeņ-trilleru cienītāji, līdzīgi kā Kamerona un gan jau ne tikai.

Nu lūk, nakts vidū vīrs pamostas un redz, ka gultas galā stāv neliels 'kāds'.
Stāv, klusē un nekustas.
Pirmā mirklī esot krietni satrūcies. Piebakstīja man, es gan kkā uzreiz atpazinu mūsu tābrīža vidējo bērnu, kam nepilni trīs gadi. Iespējams, tāpēc, ka pati pie bērniem vai ik nakti mēdzu tolaik 'piestaigāt'. Tiesa, parasti - reaģējot uz skaņu. Bet šoreiz pats bija atnācis, jo 'neguļas'.

Kāpēc klusēja un nekustējās; kasviņzin. Laikam pieklājīgs, negribēja traucēt vecāku miegu.

Šausmenes veidojot 'sinapses' smadzenēs - te arī par 'klusējošo bērnu' fenomenu https://www.youtube.com/watch?v=A2LhZwkSYAk

VioletsSaulriets
saku "čau, es būšu ātri"
Labs
nu, gan jau arī tas gariņam simpatizē. Jūtas respektēts

Ja man būtu kaķis, es nevienam neteiktu. Un tad kāds atnāktu pie manis ciemos - - - BET TUR KAĶIS! 

BODOLLINO

Vai, atcerėjos, kādas man bija bailes, kad paliku viena lauku mājās. Tie neizskaidrojamie trokšńi ir vistrakākie. Vienreiz ik pa brīdim atskanēja tāds diezgan skałš tankš, ka neizturėju un aizskrėju nakšńot dārzā, siena kaudzē, tur likās drošāk. Vēlāk, łoti prātīgi pārdomājot, sapratu, ka skańa nāk no šīfera jumta, tam žūstot pēc lietus.

PelePele

mums lauku mājās attiecīgā būdiņa bija ārā aiz stūra. Augusta vakars, krāslo un līst. Es sēžu tai būdiņā un pārdomāju dzīvi, dzirdu nāk viens ar zābakiem pa zāli nevis celiņu. Domāju vīrs, kaut ko saku, šis neatbild, nu neko, neatbild ta neatbild. Nāku no būdas laukā, kā ātri rauju durvis vaļā, tā gandrīz gandrīz sirdstieka, 50 cm no manis stāv alnis ar visiem ragiem. Labi, ka būdiņā visas lietas jau biju nodarījusi.

Papildināts 10.06.2022 18:25:

vēls rudens vakars, pie lielā ozola viens spociņš nelabi vaid, tā diezgan skaļi. VAIIII, VAIII,... Saucu vīru, šis ņem bomi un ejam skatīties kurš tur nomušīts. Izrādās kaimiņu runcis mūsējo uztriecis ozolā, pats arī uzrāpies un nu abi mauro. Bet reāli baisi izklausās, nu pilnīgi kā cilvēks

Papildināts 10.06.2022 18:27:

Tuvumā mežš, ziemā, uz pavasara pusi, ko tik tur nevar dzirdēt! Zvēriem tie pārošanās brēcieni patiesi briesmīgi no malas izklausās.

Kamerona

PelePele
BET īstenībā nav smieklīgi. Aļņi ir visai agresīvi un dumji dzīvnieki Varēja nebeigties labi.

PelePele

Kamerona
nu jā, tā ir, es zinu, bet toreiz kaut kā mierīgi šķīrāmies

VioletsSaulriets

Šovakar, kā jau rakstīju, esmu viena. Parasti nebaidos, bet šīs diskusijas iespaidā sajutos dīvaini . Sēžu tagad verandā, dzeru savu sidru un dzirdu, ka istabā kautkas skan

Papildināts 10.06.2022 19:28:

PelePele
Uiii. Bērnībā bija daudz piedzīvojumi ejot uz āra tualeti.

Mazinjaa

Man pat izlasot- viena mājās un laukos- paliek neomulīgi. Man nepatīk palikt pat dzīvoklī vienai. Guļu ar gaismu visu dzīvi. Tumsa un lauki apkārt-

Nezinu kā īsti palīdzēt pret bailēm.

Domāju,ka kāda signalizācija,suns varētu būt vismaz kaut kas pret zagļiem. Bet jā- pielabināties mājas gariņam vai kādam citam,kas tur "dzīvo" arī labs ieteikums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429163