Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bail palikt vienai lauku mājās

ZaneH

VioletsSaulriets

Dizelis

VioletsSaulriets
un tev tiešām nebūtu bailes vienai meža ieloka mājiņā dzīvot?

S.Kamis

kas tur ko baidīties, naudas man nav, bet kniebties patīk!
... to var pateikt tikai cilvēks ar sliktu fantāziju.

S.Kamis

sāku fantazēt, pašam paliek bailīgi

Gribu Sarandiels stāstu.

Man šķiet, ka jāmēģina saprast, kas ir kas. Reizēm jāatbrīvo ezīti (manas bērnības pieredzē - jaunu pūču bērnu), reizēm - jānoliek cienastu veļiem. Kā Franciska lūgšanā-"un ļauj man atšķirt vienu no otra".

Dzeltenacielava

Nu eži un viss praktiski izskaidrojamais nobāl, kad, pragmatisks cilvēks būdams, saskaries ar apsēstu lauku māju. Viss sākas līdz ar īstas nakts iestāšanos, tai skaitā soļi, klauvēšana, būkšķi, ēnas. Ļoti skaļi. Ir pilnīgi skaidrs, ka tie nav dzīvnieki vai putni. Man tagad atceroties un rakstot, mati uz galvas kustas un zosāda. Nekad pirms tam tādām lietām neticēju.

Kad milzu suns ielec klēpī un trīc, spalva uz skausta vertikāli. Tur nelīdz nekādas apsardzes pultis, skaiti tik tēvreizi un sekundes līdz ausmai.

Pēdējās izmaiņas: Dzeltenacielava, 18.06.2022 15:10.

OremaD

Man tikai interesē - kāpēc ir daudz dzirdēts par apsēstām lauku mājām, bet dzīvokļiem - nekad?

Hiāra

Hmmm. Kam bail no lauku mājām, es lapbrāt nopirkšu. Protams ne par kosmosa cenu.

Sarandiels

Lutetia

Tas bija sen, biju tikko izvākusies no vecāku mājām un īrēju savu pirmo dzīvokli Āgenskalnā kopā ar dzīvokļabiedreni. Man vienmēr ir bijis ļoti ciešs miegs, mazus traucējumus vispār nedzirdu. Tā nu kādā vasaras naktī pamodos no tā, ka mana biedrene, paniski kliegdama, ieskrēja manā istabā. Bija vasara, gulējām bez drēbēm, un tā nu attapos sevi ar palagu aizsedzot pret svešu vīrieti, kas bija ienācis manā istabā reizē ar dzīvokļabiedreni. Viņš turēja lukturi sejas līmenī (tas neļāva saredzēt seju) un bija arī ierocis. Paveicās, ka telefons bija pa rokai - momentā izsaucu policiju. Tā gan ieradās tikai pēc 45min... bet jau atkal paveicās, ka nejauša mašīna brauca garām un iebrucējs, noturēdams to par policiju, aizbēga.

Pēc tam atklājās, ka viņš bija pārgriezis elektrības vadus un izzāğējis slēdzeni, ko mēs nedzirdējām, jo nelabvēlīgo kaimiņu dēļ kāpņutelpā vienmēr bija troksnis. Dzīvokļabiedrene bija nakts vidū gājusi uz WC un process atklāja dzīvokļa vidū guļošu vīrieti...nākamajā mirklī viņa jau kliedza manā istabā un tad es pamodos.

Kopš tā laika katru vakaru diezgan sistemātiski pārbaudu visas slēdzenes, lotus un durvis.

Iebrucējs bija, visticamāk, dzīvokļabiedrenes atraidītais bijušais, kas gribēja viņai ko nodarīt, bet nezināja, ka viņa dala dzīvesvietu ar citu cilvēku.

Ad noctem festinamus!

OremaD

Esmu dzīvoklī viena. Tikko bija troksnis meitas istabā. Aizeju - tur kaut kādā veidā no plaukta izkritusi un uz istabas vidu atripojusi jau sen nelietota matu lakas pudele. Vot izskaidrojiet man - kā tas varēja gadīties?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429163