Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bail palikt vienai lauku mājās

ZaneH

Sarandiels

OremaD

Plaukts taću visu šo laiku lietots? Iespējams, pudele ar laiku izsista no vietas un zaudējusi līdzsvaru savá vietā?

Ad noctem festinamus!

OremaD

Sarandiels
Tas ir skapja plaukts. Jā, lietots, protams, bet zinu, ka tā pudele, kā jau nelietota, stāvēja plaukta dibenā. Dīvaini. Bet nu ok, es te esmu dzīvojusi gandrīz visu savu dzīvi, ja nu vienīgais omīte vai opītis atnāca ciemos, pie kuriem šodien biju uz kapiem.

Sarandiels

OremaD

Gadās. Es savulaik mitu ļoti "apdzīvotā" mājā, tāpēc zinu, kā tas ir.

Ad noctem festinamus!

Sarmozo

VioletsSaulriets
Māja maza, katru kaktu zinu no galvas un tie soļi visu laiku pa vienu maršrutu nav grauzēji, kaķa nav. Bēniņos vai uz jumta tas nav.
Mums tas "nekas" izrādījās cauna

De Oro

Visu vēl neizlasīju, bet šķiet, ka pārlieku lielās bailes ir tāpēc, ka tev mazs bērniņš sargājams un lolojams. Pašai tā bija, jo sevišķi ar otro, kad pat bezmaz panika sākās, kad kāds no istabas izgāja. Pēkšņi kļuva bail no suņiem, lai gan savulaik patversmē strādāju, nez kāpēc no čūskām, lai gan gadiem neviena nav redzēta, kukaiņiem, pat bija bailīgi ar mašīnu braukt, par apdzīšanu vispār nevarēja būt ne runas. Tagad mazajai pusotrs gads un ir ok, pārmērīgās bailes arī atkāpušās.

Sarmozo

Dzeltenacielava
Viss sākas līdz ar īstas nakts iestāšanos, tai skaitā soļi, klauvēšana, būkšķi, ēnas. Ļoti skaļi. Ir pilnīgi skaidrs, ka tie nav dzīvnieki vai putni. Man tagad atceroties un rakstot, mati uz galvas kustas un zosāda. Nekad pirms tam tādām lietām neticēju. Kad milzu suns ielec klēpī un trīc, spalva uz skausta vertikāli.

Tie dzīvnieki prot ļoti labi maskēties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429163