Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos tikai parunāt..

Bille333

Sveikas, stāsts skaudrs-atklāju, ka vīram ir mīļākā. Pēc nopietnas sarunas ar pierādījumiem, protams, atzinās, ka jau pāris mēn dzīvo dubultattiecībās. Vīra darba specifika tāda, kas paģēr biežu būšanu prom no LV, dienesta romans. Meitenes, es burtiski sašķīdu tūkstoš mazos gabaliņos, esmu savu gada normu izraudājusi. Viss! Palūdzu savākt savas mantas un teicu, ka pati aizvedīšu pie drostalas, bet nē tak, jau nedēļu sētā nakšņo mašīnā. Viņš vispār nesaprot, ka stāsts ir par pieaugušiem cilvēkiem, viņu lēmumiem un rīcību- līdz pat pēdējam brīdim ir izvēle- novilkt bikses vai tomēr nenovilkt. Jebkurā brīdī ir iespēja pateikt stop!

Es nedzivošu ar vīrieti, kurš vārtījies citas sievietes palagos, slaidi var doties pie savas mīļākās! Esmu ieminīta pret ļoti jaunu sievieti. Ellīgi sāp, bet man ir savs pašlepnums.

Te mums sākās lielas problēmas, jo vīrs gatavs uz visu, lai tikai nešķirtos. Ģimene viņam esot viss. Klasika- esot jau gatavojies visu izbeigt, man nebūtu neko teicis, meitene vainīga utt. Interesanti gan, ar kuru es slēdzu laulības līgumu un kuram bikses noslīdēja? Es, savukārt, jūku prātā no mūžīgā "parunāsim vēl?", es tevi izvedīšu, nopirkšu, ieskaitīšu....

Mums 20 forši laulības gadi, dārgs, mīļš, vienīgais, mazi bērni, īpašumi utt. , bet dotajā brīdī tas ir cits cilvēks, ne tas vīrietis, kuru aprecēju, kuru pazīstu, cienu, mīlu. Man'ir liels tukšums, gribu prom no viņa, kamēr vīrs iet uz pilnu banku. Nesaprotu kāda vella pēc, esi brīvs un ej pie savas mīļākās un dzīvo. Meitenes, man vajag kādu labu padomu, jūtos tik pazemota, esmu gatava viņam ādu pār acīm pārvilkt, pienu strap auto sēdekļiem izliet...

Jautājums jau, ko vēlies tu pati nevis vīrs.

Bille333
Neiet, jo mīļākajai viņš nafig nav vajadzīgs ikdienā un uz ilgu laiku.

Izlej gan to pienu. Neturi visu sevī

Papildināts 09.06.2022 20:42:

Bille333
Vispār jūtu līdzi. Tas ir drausmīgi.

Norma Džīna

Bille333
Dod sev laiku, bet nestreb karstu

Papildināts 09.06.2022 20:44:

Un atmet patētiku

HelenasTante

un kā tā meitene vainīga? Padeva Tev ziņu? Forši par to gulēšanu mašīnā, tā turēt!

Don't grow up! It's a trap

la_cumparsita

Pai Tev!

Neapskaužamā situācijā esi nokļuvusi un tas ellīgi sāp, sāp ievainoteis pašlepnums, nodevība.

Sameklē terapeita palīdzību cik iespējams ātri, ticu, ka tas palīdzēs mazliet savākties un apskaidrot prātu, jo tagad pāri visam ir emociju kokteilis.

Izvēlies to nākotni, kuru pati gribi

cūkausīte

Piekrītu cumparsitai - sameklē racionālu atbalstu no malas (visieteicamāk - terapeitu) un atšķetini emocijas. Pagaidām emociju karstumā nepieņem nekādus radikālus lēmumus. Dod sev laiku. Nevis vīram, bet tieši sev.

Būtībā krāpšana ir gluži kā ļoti tuva cilvēka nāve, pēc kuras jāiziet cauri visiem sēru posmiem. Lēni un prātīgi.

Un samīļojiens Tev.

Patricia L

Iesniedz šķiršanos un punkts. Es laikam tā darītu, lai cienītais redz nodomu nopietnību. Pagaidām viņš domā, ka Tu tikai iztrakosies un paņemsi atpakaļ.

Un kāda starpība, kurš pirmais bikšeles novilka.

Bet es laikam ļautu cilvēkam izrunāties. Tīri intereses pēc, kas lika, ko tādu darīt.

Tevi nodod un klausīsies vēl detaljas? Nah.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429177