Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos tikai parunāt..

Bille333

HelenasTante

un 20 gadi laimīgas dzīves nav vērti, lai noklausītos detaļas?

Don't grow up! It's a trap

sāpīga situācija...

piekrītu, ka labāk karstu nestrebt. mazliet nogaidīt un lēmumu pieņemt ar prātu, nevis emociju karstumā.

BonoN

Jā, arī man nešķiet, ka būtu prātīgi izmest 20 gadus laulības dēļ 2 mēnešu aizraušanās, es saprotu, ka ir pašcieņa, sāpināta esi, bet tādas monogamas attiecības 20 gadu garumā ir retums, tas nav attaisnojums, bet es personīgi visu nemestu mēslainē, jā, pareizi dari, ka izliki, parādiji raksturu, lai pamocās, bet tā vienkārši visu izsvītrot...nu nez...pēc tam būs vēl lielākas mokas.

Ja reiz jaunāka krietni, tad tāpat nekas nopietns tur nebūtu izveidojies, tīra aizraušanās, kaisle, sekss...

Es personīgi nepiedotu. No autores šoka nojaušams arī, ka bez motorzāģa tās attiecības vairs nepastāvēs

Zeva

BonoN

Nav jau teikts ka ari agrāk negaja pa kreisi tik šoreiz pieķēra. Un ja attiecibas tiešām ir labas tad partneri nemeklē neki no malas un n3viens nevar pavedināt ....

BonoN

Varbūt attiecības bija labas, bet sekss nebija, viemuļš, nekāda asuma, garlaicīgs kļuvis, ļoti rets un tadaa, jauna sieviete flirtē, izskatīga, seksuāla utt...

Kā Tu uzzināji par sānsoli?

BonoN
A kas tur tieši ir tāds, ko tad vērts saglabāt? Ja jau bija slikti, ko glābt?

kino

Bet kāpēc nevar izrunāties? Kas tad tāds notiks, ja parunās? Un nav izslēgts, ka vīrietim pusmūža krīze. Tās laikā visādi gadās. I vīriešiem, i sieviešiem.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Ja zini,ka nevarēsi to piedot,tad netērē savu laiku un skaidrošanos un detaļām... un labāk tad šķiries. Saprotu, kad neesi vairs 20 gadniece.. uzskatu, ka ar gaidiem mūsu laiks paliek vērtīgāks ( jo tā vnk atliek atvien mazāk) un vairāk jāpiedomā pie tā, lai to lieki uz cilvēkiem, kuri Tevi nodod, nebūtu jātèrē. ..

Esmu bijusi Tavās "kurpēs"...tad man bija ap 30 gadiem un es atļāvos un uzskatīju, ka varu veltīt gadus 3, lai "piedotu un saprastu" un tad vēl vismaz 3-4, lai atkal mēģinātu uzticēties tam cilvēkam..vismaz mazliet.

Šobrīd, kad man ir jau 40, es skaidri zinu, ka tādu "ekstru" kā gadiem vēlreiz līmēt kopā uzticēšanos un attiecības pēc skaidri pierādītas krāpšanas es šajā savā vecumā un ar šo dzīves pieredzi vairs negribētu atlauties!

Es gribu dzīvot komfortabli un mierīgi, bet ar vīrieti, kuram neuzticētos, to nebūtu iespējams izdarīt!

Ivy

Klasika- esot jau gatavojies visu izbeigt, man nebūtu neko teicis, meitene vainīga

Nu, tad lai tik iet un prasa "atbildību" no viņas. Ja vēl pats (arī) savu vainu saskatītu vai kādas problēmas (kas pie tā noveda) abi varētu izrunāt, un ko darīs, lai tādi kārdinājumi būtu pārvarami, tad vēl var šo sagremot. Citādi tā vērtīgā ģimene ir tukša runa. Jā, viņam ir forši, ka ģimene (arī) ir, bet reāli turēt to augstā vērtē, rīkojoties cienīgi, nevar? Viņam ir nevis prasti "jāizpērk vaina", bet jāpierāda, ka var ticēt, uzticēties no jauna. Kā ? nu, lai pats arī domā rīcības plānu, kā radīt tev drošības sajūtu, ka šis tagad stiprs.

Turies. Tev pašai būs vairāk skaidrs, vai šis liecina par fundamentālām vērtību atšķirībām (tā teikt, slēptais defekts atklājās) vai kopumā viss labi, tik kaut kāds "gļuks" gadījās principā uzticamai sistēmai.

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429177