Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos tikai parunāt..

Bille333

Izmantojiet gurķus, burkānus un banānus!!!

Riparia

dezavu
Atvaino, par kādiem Jehovas lieciniekiem un viņu skrejlapām tu runā? Situācija bija tieši tāda, kā aprakstīju, un nekā citādi. Tev jehovieši kautkādu traumu radījuši, ka saskati viņus visur? Ieteikums: pasūti viņus labi tālu, pašai vieglāk dzīvosies.

Riparia

Tie jehovieši parasti pa divi staigā. Sapratu, ka pēc tiem diviem tev radās tā atklāsme par DIEVA DOTO MIESU UN APVEIDU un ko tur vēl

Papildināts 11.06.2022 14:55:

Meauk
Vienīgi virgin.

Riparia
Tev visas dzīves gudrības ir nākušas traki mokoši.

Papildināts 11.06.2022 15:10:

Bet vispār nevajag būt savtīgām un egoistēm - ja jums ir labs vīrietis blakus, tad vajag padalīties ! Lai citas arī izbauda un pārliecinās, ka ir taču uz pasaules vēl labi vīrieši!

Papildināts 11.06.2022 15:12:

Bille333

Tev pa brīvdienām vientulībā ieteiktu noskatoties Larsa fon Trīra 'Nimfomāni'. Nu tīri dēļ filozofiska skatījuma, ka cilvēki var būt un ir ļoti dažādi... Dzīvē nav tikai balts un melns... Bikses var tikai uzvilkt un nenovilkt.....

Tad tava dzīves filosofija ir ložnāt pa svešām gultām?

Svešie locekļi, lai mērcējas, kur grib. Bet mans ir mans.

Rosalia

polarlapsa123
Svešie locekļi, lai mērcējas, kur grib. Bet mans ir mans.
Tu esi vīrietis?

Daži apprecoties kļūstot par hermafrodītiem

Vai tad tik burtiski jāuztver? Mans vīrs, manā lietošanā. Tāpat viņam esmu viņējā. Sānsolis bija pirms kāzām, kad tikai dzīvojām kopā. Laulība tomēr manās acīs ir kas nopietnāks. Kā arī vecums, briedums nācis klāt, pilnībā nekas tāds vairs neinteresē, vienalga, vai melnā strīpa, vai viss labi.

Tad jau tomēr bija pirms kāzām mērcēts loceklis, nekāds virgin.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429177