Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos tikai parunāt..

Bille333

Mani uz tiem jehoviešiem uzvedināja tā pēkšņā kliegšana lielajiem burtiem par dievu, tādi sektanti jau tieši meklē kādus izmisušos un nelaimīgos kurus viegli piesaistīt. Sapratu, ka tās " dieva atklāsmes sākās pēc viņu aiziešanas.

Riparia

dezavu
Ai, nu tu tagad kā tāds "krutais" skolas skuķis mēģini paņirgt. Ja nesaprati, par ko stāsts, tad varbūt paklusē, nevis turpini mēģinājumus iedzelt. Kā var divi iedzēruši krievu puiši automātiski asociēties ar sektantiem? Un klikšķis atnāca pēc "izraudājos tukša", nevis pēc čaļu magic touch.

Dzīve ir tikai viena un tava...Es varbūt nespētu piedot, bet spētu krāpt, jo man sekss ir tikai sekss, bet mīlestība ir emocijas, kaut vai bez seksa.Kāpēc krāptu, jo sekss ir instingts, vnk.tā strādā mani hormoni, ja sekss ir rets es kļūstu apātiska, man zūd enerģijas, es ne par ko citu nespēju domāt, tā kā tad ja sēžu uz diētas. Protams pierod pie tā....arī bez seksa var iztikt, bet emocijas un enerģija nekāda un uz kapiem līst. Ir gadījies dzīvē dzert hormona zāles. Sākumā nesavilku kopā, domāju, kas notiek...vakaros lasu grāmatas, nevis eju ar vīru gul|t, keksis neinteresē, dzīvē tāds miers no gribēšanas. Un tad beidzās hormonu zāles un vuss pēc kāda laika līdzīgi tam kā iepriekš....

Ko es gribu pareikt, tikai to, ka uzmanīgi jāizvērtē, vai vīrietis nebija stūrī iedzīts, kur sekss pretīm mīlestībai.

Liona
Nu diezin vai tā ir milestiba, ja gribas seksot ar citiem vīriešiem.. Ja nav kur likt seksualo enerğiju, vajagot to likt radošumā (tā esmu dzirdejusi no viediem cilvekiem).

Kukazhaa

Arkādija

Mieriigi... ir cilveeki kas speej noshkjirt seksi deelj sekscha peec, un seksi ar juutaam. Pirmajaa variantaa partneris ir forsh, simpaatisks, ir kas intetesants, uzvelkosh ( izmeers, veids, bicepsi, smaids, runaa veids, padeviiba, dominance..), un ir otrs ... seksis ar milestiibu, juutaam... un nav taa ka otrajaa kas pietruukst vai kompleksi vai nezin kas tur. Bet pirmais vienkaarshi uzvelk.. tiiri instinkti, primitiivs gribulis....Otrs variants ir jau peec savas buutiibas citas kategorijas seksis.

Un seskis kaa taads.. nez.. man taa ir izprieca, bauda.. speele. Neesmu 100% monogaamijas piekriteeja. Ja taaa sanaak ir ok, ja nesanaak.. arii ok.

Dotajā momentā vēlos tikai vienu- lai savāc savas mantas un vācās pie piegulētājas. Jūtos pazemota, piesmieta un nikna. Ši ir mana robeza, kura ir pārkāpta un atpakaļceļa viņam nav.

Kukazhaa

Bille333

Piesmieta diezvai... visdrizaak nikna.

Rosalia

Bille333
Ja tā prasās, tad izmet viņu no mājām. Galvenais, pirmajās emocijās nesniedz šķiršanos. Padzīvojiet atsevišķi kādu pusgadu vai gadu, tad emocijas būs nosēdušās un tu arī būsi sapratusi, ko īsti vēlies. Izšķirties vienmēr var paspēt, bet tas jādara "skaidrā prātā", iepriekš izrēķinot, kā tev būtu materiāli visizdevīgāk.

Kukazhaa

Nav jsu uzreiz jaasniedz papiiri un jaashkjiras. Bet vienkaarshi .. katrs dziivo savu dziivi, katrs savaa maajoklii. Par beerniem tiek notaruaali atrunaats, piekura dziivo, kaadi alimenti utt. Taapat cik biezhi un kaa tiek beerni skatiiti.

Papildināts 13.06.2022 13:34:

Kaa preceetai sievai tev vairaak labumu, ja vinjam kas notiek. Un papiiros ofic esi preceeta, un ne "apsmieta" shkjirtene.

Es dziivoju jau 5 gadu atsevishkhi. Shkjirties.. nav vajadziiba un naudu maksaa. Un taapat jums gads buutu atsevishkji janodziivo pirms lauliibu shkjir..

Un izrunaaties der vienmeer. Var daudz ko jaunu uzzinaat. Un leemumu vieglaak pienjemt. Un pashai buus vieglaak, ja tam visam buus nosleegums resp izrunaashanaas un ne muuzhiigsis... a kp vinsh taa, kaapeec, vai mana vaina, a kas ir taa otra sieviete uttt

Riparia
Es par tiem jehoviešiem nosmèjos, bet tà tava atklāsme, īstenībā bija saruna ar dievu. Ir daudz literatūras saistībà ar šo.

Papildināts 13.06.2022 15:47:

Bille333

Gatavojies emociju gammai. Dusmas, sāpes, aizvainojums, sēras utt. Tev smags posms priekšà.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429177