Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēlos tikai parunāt..

Bille333

Manuprāt, tas, kas nav gluži pliks gultā pieķerts, krāpšanā atzīstās tikai tad, kad ir tiešām gatavs, ka ar šo atzīšanos attiecības (laulība) beigsies. Atzīšanās krāpšanā viņa esošās attiecības (laulību), ja tas vēl ir svarīgi, nesaglābs, bet iznīcinās. Savukārt, prasmīgi meli vēl var dot iespēju.

Tas tā nepatīkami un skarbi...

solar wind

Uzticiba ir visdargaka lieta pasaule un ja to piesmej, nekas vairs nebus ka agrak. Plus man loti nepatik viriesi, kuri piekerti krapsana, vaino otru sievieti. Tas ir TIK neviriskigi un glevi - kad vajadzeja pa tas otras gultu lekt, tad drosi vien bija baigais lauva, bet piekrets naud aiz stura ar asti kajstrape. Tadejadi ir divi pretigi aspekti autores vira. Logiski, ka vins nozelo to, ka tika piekerts, nevis krapsanas faktu pasu par sevi.

Autore - tu pareizi dari, klausies savas izjutas. Padzivo atseviski, paradi to, ka nekas vairs nebus ka ieprieks. Ej pie terapeita, izraudies, izdusmojies, megini savakt sevi. Naks laiks, naks ari padoms ko un ka talak rikoties. Izturibu tev.

Zeva

Kukazhaa

kāpec tad

Papildināts 13.06.2022 22:52:

kāpec tad gads jādzivo atsevišķi lai šķirtu laulibu ? Ja abi piekrit mēnesis un ir škirti

Melora

var piedot, var dzīvot tālāk, bet uzticēšanās nekad vairs nebūs kā iepriekš

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Dzīvot tālāk ir tas pats, kas tīra un skaidra ūdens vietā dzert tādu, kurā otrs iečurājis...

VioletsSaulriets

solar wind
Piekrītu par to otras sievietes vainošanu. Mans ex kad pieķēru rīkojās tikpat absurdi. Es ar to viņa side čiksu pat sazvanījos, parunājām abas cilvēcīgi, forša sieviete kurai ar tika melots, ka esam sen šķīrušies tikai manas mantas palikušas mājā . Kamēr biju prom, viņu veda tur. Nu kad pieķēru, viņš vaiboja to otru, ka....sadomājusies, ka viņš no manis šķirties gribot. Viņš tak nekad nebija plānojis no manis šķirties. Viņa vainīga, ka ticējusi viņam. Vai nav absurds?

Papildināts 17.06.2022 08:10:

Un man ķipa jājūtas laimīgai par to, ka šķirties tak viņš nemaz negribot. No stress, mīļā, tā teikt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429177