Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitina katrs vīra vārds

Bumbierkoks

Bumbierkoks

Esmu nonākusi situācijā, kur viss, ko vīrs saka un dara (mazās lietas) mani kaitina. Besī viņa sarunu tēmas un vēl vairāk besī viņa iejaukšanās manās mazajās darīšanās.
japiemin, ka nu jau 2 gadus abi no mājām strādājam. Nav iespējams sailgoties. Tieši otrādi - es būtu gatava piemaksāt, lai viņš kaut kur aizbrauc uz 10 dienām.

vai no šī vispār var izkārpīties ārā? Vai jāseko cāļa klasikai un jāšķirās?

RudensRoze

Aizbrauc pati uz maksimālo laiku, ko ļauj atvaļinājums un finanses. Tad jau redzēs.

Bumbierkoks
Traki, ja nodzīvojas līdz tam.

Kā nav vairs ne grama abpusēji pozitīva novērtējuma.

Tu viņam arī besī?

dundurs7777

Bumbierkoks

Varbūt vienam no jums abiem ir iespēja atgriezties darbā klātienē? Ticu, ka var piebesīt tāda rīvēšanās 2. gadu garumā. Bet, ja sāk jau besīt katrs vīra vārds, tad kaut kas ar steigu ir jāmaina.

mikausite

Man psihoterapeite teica, ka tad, ja sāk krist uz nerviem otra sīkumi, tad esot viss, vienīgi es nezinu, kā ir, ja tas rodas jau tik ilgstoši esot kopā diendienā. Varbūt tur tad citi kritēriji.

Mēs arī ar vīru jau 2 gadus 24/7 kopā. Es te salasos cāli un mazliet bail paliek, ka tāda situācija nav veselīga, bet pagaidām ļoti labi sadzīvojam. Pakasamies jau brīžam, bet ne vairāk kā agrāk. Nekaitina nekas pie viņa un viņu pie manis arī ne.

Es varbūt tavā situācijā apsvērtu kādu dienu nedēļā braukt uz ofisu.

es būtu gatava piemaksāt, lai viņš kaut kur aizbrauc uz 10 dienām.
Un kas traucē? Nopērc viņam ceļojumu.

Bumbierkoks

"Strādājot no mājām" drīkst izīrēt sev darba galdu/krēslu ārpus mājām.

Papildināts 11.06.2022 16:27:

Un vai tad tiešām nav pāris stundu izkārtotas katram priekš sevis? Viens iet pa parku staigāt, otrs lasa grāmatu mājās. Vai kāds iet uz sporta zāli, otrs tajā laikā uz baseinu...pieaugušiem cilvēkiem vajag laiku sev. Protams, forši, ja abi var iet reizē uz zāli/ skrējienu, bet.

neizklausās labi. jāmēğina mazliet pašķirties. aizbrauc brīvdienu atvaļinājumā, ja vari.

Ja darbs no mājām, tātad to var darīt jebkur. Mierīgi pārcelies uz kādu atpūtas namiņu pie ūdens, būsi gan atpūtusies, gan pastrādājusi, gan pēc vīra sailgojusies. Neredzu problēmu, pat atvaļinājums nav jāgaida. Kādēļ braukt vīram, ja viņu nekas nekaitina, problēma tev, tu arī risini.

Saprotu, ka var būt liels besis un kaitina mājnieki un arī sava aizbraukšana neko neatrisina, jo gribi PATS būt savās mājās viens. Tādā gadījumā vien var risināt runājot ar vīru. Gluži ne ar tekstu, ka Tu mani pilnībā besī, bet tā prātīgi, var ieviest dienu,kad viens no mājām strādā un dienu, kad otrs. VArbūt atsevišķas brīvdienas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429201