Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitina katrs vīra vārds

Bumbierkoks

mikausite

Kārtīgs vampīrisms es teiktu.

Katram savs
':smadzenes apmet kūleni un smadzeņo - ja nu mans vīrs pašlaik sēž sakodis zobus, ja nu viņu kaitina katrs mans vārds? "

Zini, ir daudz stand up kur tieši runā par šo, caur komēdiju, cik stulba ir mana sieva un kā tas kaitina.

Bet vīrieši retāk analizē sevi, biežāk ievieš mīļāko

Papildināts 11.06.2022 23:02:

Gemma

Tā ir tikai atbildes reakcija. Katram tā ir sava

Kaut kas līdzīgs ir bijis, bet agrāk vīram bija komandējumi ik pa laikam, tad gan uz atvadām pinkšķēju, gaidīju mājās. Tagad cits darbs, vairs tā nav. Bet, kad nonāk līdz tādam punktam, atšķirtību vajag, lai saprastu, kas ir kas. Ja ļoti labi iztiec, tad nevajag, ja ilgojies, tad ir, ko glābt. Kaut vai mākslīgi uztaisiet to atšķirtību un tad paskaties, vai gaidīsi mājās to kaitinošo vīru, kurš jau būs prātā idealizēts, vai tomēr jutīsies atvieglota, ka beidzot prom.

Papildināts 12.06.2022 00:58:

Mappi neizprotu pilnībā, jo blakus gribas spēcīgu vīrieti nevis ņergu. Tāpēc mēģinu prātā ieciklēties uz to labo, ko viņš var, ko nevaru es. Un tādu lietu ir daudz, kaut arī ir kaitinošu sīkumu.

It kā jau saka, ka nevajag salīdzināt. Bet ir jomas, kur manējais ir labāks par citiem. Jā, uz biznesa apgriezieniem nav tā, ka mes milzu mamutu, lai mēs dzīvotu pilī, bet savu spēju robežās dara, ko var . Pat, ja iekšēji kremt, ka citai vīrs nopērk mašīnu, bet man tā jānopelna pašai, toties man ir regulāri laksti ar iemeslu un bez, izdarīs jebko, ko prasīšu kaut kādu piemājas darbiņu ziņā, kopīgi taisām ēst utml, bet jāmāk ir saskatīt. Vēl daudz komplimentu, nu tā, ka jūtu viņa attieksmi. Lai vai kā, bet citiem tiešām tas liekas pārsteidzoši, ka man dāvina puķes, grib bieži seksu, jo draudzenēm manā vecumā ap 40 tas viss ir retums, kaut arī materiālais stāvoklis varbūt ir labāks. Un jā, saņemu arī pļavā saplūktas puķes.

Pēdējās izmaiņas: polarlapsa123, 12.06.2022 01:05.
Pēdējās izmaiņas: polarlapsa123, 12.06.2022 01:09.

BTango

Ņemot vērā Mappes iepriekšējās tēmas, teiktu - interesants pavērsiens. Nu ļoti interesants. Būtu asintiņas dzērusi no klana, ja tomēr neizslēdza.

BTango

lielaiskartupelis

Vienmēr jau var pievienoties vips klubam un ieviest kaķu baru

Par to kaitinašanu sīkumos, variet smieties, bet pusgadu pirms šķiršanās, es viiru tik taalu biju izbesiijusi. Viņu tracinàja, kā es sēžu, elpoju, kādas drēbes velku, kā smaidu! Cik kg sveru. Ar kādām draudzenēm gribu tikties. Kāda esmu intīmajà sfērā, mazaktīva, bez iniciatīvas. Manu pašapziņu rullēja ar ceĺa rulli. Ilgstoši.

Bumbierkoks

Vispār palasot, saprotu, ka neesmu vienīgā. Šis laikam tipiski.
Nonācu pie secinājuma, ka laikam vajag ļoti sākt dzīvot savu dzīvi. Savus draugus, savus ceļojumus, savu rutīnu. Laikam nedaudz izšķīdu vīrā. Ja negrib iet uz pasākumu, es arī tad neiešu. Tad nu abi sēžam mājās un es vēroju, kā viņš kājas uz galda uzlicis, skatās filmas kompī.

Papildināts 12.06.2022 12:48:

Šķirties negribas, jo ir arī daudz labu īpašību. Vienkārši pa daudz viņa pēdējos gados.

mikausite

Bumbierkoks
Nesaprotu, kāpēc visu laiku nevarēji dzīvot arī savu dzīvi? Nav tak.jādara pilnīgi viss kopā, tieši labi, ja ir arī kādas darīšanas katram savas.

Bumbierkoks
Jaa,ja speesi egoistiskaak likt savas prioritātes nr.1, vadzi, vīrs pats pievilksies.

Papildināts 12.06.2022 12:53:

Nav pamata škirties, tu pazaudeeji vnk sevi. Un ruugtums kraajas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429201