Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitina katrs vīra vārds

Bumbierkoks

Bumbierkoks

mikausite
Es sagaidīju no sava vira vairāk. Man bija konkrētas ekspektacijas, kas ir bāzētas uz manu vecāku un paziņu attiecībām. Man gribējās aktīvāku vīru, ar mierīgāku raksturu, utt.

Bumbierkoks
Izklausās, tev tiešām sakarīgs redzējums par visu, lai gan, jāatzīst, nepatīkami.

Tu vari skaidri pateikt, ka kaitina cilvēks un to nav tik viegli izdarīt, jo automātā pati paliec neiecietīga un nepatīkama. Daudzi izvēlas noliegt nepareizās sajūtas un tā ir bedre.

Nākošais - ekspektācijas. Dabiska lieta, visiem ir sava pieredze, uz ko balstās. Sajūta, kā visam jābūt, gluži no kosmosa nenāk.

Viss sanāca tieši tā, jo pārmērīgs kopā pavadīts laiks, uzspiesti apstākļi, tātad 200x vairāk iespēju pamanīt nepatīkamo. Maz saviļņojošu pārsteiguma momentu un tas katram pārim vairāk vai mazāk ir būtiski.

Ja izdodas bez lieka rūgtuma izrunāt lietas, pielāgot ekspektācijas, nebūt kaitinošiem katrā kaitinošā momentā, daudz runāt principā. Nenoliegt problēmu kā tādu, es domāju. Nekas traģisks, mums arī iet līdzīgi. Domāju, pāriem raksturīga situācija. Tev veselīga attieksme tik tālu, atliek kaut kā gudri iedot viņam savu sajūtu. 100% viņam ir tuvu tam. Ja izdodas atpazīt un atzīt sajūtas nevis spuras gaisā, viss izdosies.

Vienkārši braukt prom? Nezinu. Ja ir karš un baidies savārīt ziepes, labāk tā, bet vai tik traki?

Mappe
ar savu sudu tu nevis megini tikt gala ka pieaugusais cilveks, bet ka berns. Un lauz sev blakus esosa cilveka dzivi. Sado rikojas infantili pieaugusie. Es speju saprast kad sanak nodarit citiem pari dzive aiz ignorances, neizmanibas, aizstavot savas robezas, bet apzinati darit pari otram cilvekam ir launi. Nekad nespesu saprast, ka var sagadat prieku sadas sajutas. Slimi tas ir.

OremaD

Mappe
Tu dari pāri pati sev, darot pāri tik tuvam cilvēkam kā vīrs. Tas ir bez maz vai tas pats, kā klapēt bērnu tikai tāpēc, ka neatbilst Tavām ekspektācijām. Es ticu tam, ka viss sliktais atgriežas kā bumerangs.

OremaD
Lilith
Intetesanti, kā es viņam daru pāri, ja viņš pat nenojauš, ka mani kaitina vārdi, balss izdarības u.t.t vienīgais ko viņš redz, ka mana dzīve ir produktīvāka un es nestagnēju, es vienkārši daru savas lietas un nekrāmējos ap viņu.

Viss minētais bija manas pārdomas un secinājumi no kurienes, man tādas kaitinošās sajūtas radušās. Bet te jau daudzas gatavas, kā vienmēr, safantazēt diez ko.

Papildināts 12.06.2022 14:53:

Sev pāri nedaru, jūtos lieliski, nevajag izdomāt to kas nav un norādīt uz to ko tu nu nekādi nevari zināt.

Mappe
tatad - tu dzivo ar virieti, kuri nevari ciest,ai varetu kaut kada veida atriebties par to, ka vins tev nodarijis pari, aizvainojis. Ne nu loti logiski, veseligi. Un sev pari ta nekada veida netiek nodarits.

Lilith

Dzīvoju, jo acīmredzot tā gribu un patīk, negribētu nedzīvotu, pistoli man pie galvas neviens netur un ar varu nespiež. Ir cilvēkiem periodi, kad katina otrs un ne no tā gala vai malas izspiestā zobu pasta, viss ir pārejoši. Tēma nav mana un par mani, viedokli te neesmu prasījusi. Atklanos, ir citas interesantākas lietas ko darīt

mikausite

Man tiešām nav bijuši tādi periodi, kad kaitināt sāktu visādi sīkumi, ko otrs dara. Tā, ka nevar tā aogalvot, ka tas tā parasti, ka kadā brīdī viss pie otra kaitina.

Elza

Man reiz ginekoloģe teica - kad kaitina vīrs līdz stadijai, ka nvar saprast, kāda suņa pēc ar viņu sagājos, jāskrien pārbaudīt hormonu līmeņi. Man gan bija vitamīnu trūkums.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Derpine

Miilestiibai beigas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429201