Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitina katrs vīra vārds

Bumbierkoks

Man šķiet, ka tās ir laulības beigas. Kaitina-tātad nav iespēju neko nedz kopīgi darīt, nedz mierīgi sarubāties. Paihoterpeits der fiziskajam atsalumam. To var koriget. Emocionālā atsaluma fāze-viss kaitina, ir neatgriezeniska. Var mēģināt blakus dzīvot. Cik tas godīgi, ja atnāks īstas jūtas pret citu cilvēku-nezinu.

Bumbierkoks

Padoms tika vaicāts vairāk par to, vai pēc jūsu pieredzes ir iespējams atiet no punkta kur vīrs besī. Vai arī var jau kārtot šķiršanās papīrus.

Lieliskaasieviete

Paldies! Nezināju, ka ir tik samērīgas cenas pieejamas. Protams, labāk tērētu to naudu uz sevi, bet ja nekas cits neatliks, piemaksāšu, lai vīrs var strādāt ārpus mājas.

Bumbierkoks
Ir arī kur var izīrēt tā saucamo darba galdu. Mēnesī ne vairāk 140.

Papildināts 13.06.2022 17:03:

kā 140

Bumbierkoks
Pag, tu maksāsi par vīra potenciālo ārpus mājas darba vietu?

Nebūs lētāk dzīvojamo platību pārplānot tā, lai dienas gaitā viens gar otram pie auss nečāpstina? Var ieviest noteikumus, piem., tiekamies pēc darba, neplānot kopīgas pusdienas. Abiem jāievēro klusums iespēju robežās.. uz to ofisu tak vēl jātiek.. transporta izmaksas, komunālie strauji aug un tie 6 kv metri man būtu pilnīgi neciešami, bet saprotu, ka kādam var derēt

Bumbierkoks

Nezinu kurā pilsētā dzīvo, bet Rīga ir iespējams izīrēt darba galdu atvērtajā ofisā (un tur visi dara savu darbu). Vai ir iespējams apmeklēt bibliotēkas, tur ar klusumu un savu stūrī nav problēmas, vai kādā kafē nostūra galdiņa. Vai galu galā - tagad ir vasara - kaut dārzā sēž zem ābeles, vai lapene, vai jūras krastā, vai mežā (ka tik labs internets). Nav problēmu atrast klusu vietu darbam, galvenais, ja grib.

Bet - te nav vīram jāmeklē, bet sievai jādodas ārpus mājas strādāt, jo viņai tā ir problēma.

Papildināts 13.06.2022 19:05:

Var izīrēt arī uz stundām.

Papildināts 13.06.2022 19:06:

Un galu galā, ne jau problēma ir "darbs no mājām".

chibuchabuchib

Fiziskā darba vieta abiem likvidēta?

mikausite

Es arī nesaprotu, vai tad sanāk, ka ofisa reāli nevienam no pāra vairs nav? Jo man un vīram, piemēram, ja ļoti gribas, var braukt uz Rīgu uz ofisu, neviens prom nedzen.

Papildināts 13.06.2022 19:13:

Kā arī liekas mazliet jokaini, kā autore iedomājas to vīru transportēt prom. Manējais vismaz mani pasūtītu. Tā tak problēma viņai, tad arī pati lai brauc.

Patricia L

Jā, interesanti, vai ta DD ofisa nav? Mums daudzi brauc uz ofisu tieši tāda iemesla dēļ. Arī covid laikā brauca.

Man off-topic jautājums. Par to darbu zem ābeles vai jūras krastā. Vai tanī ekrānā reāli var kaut ko redzēt? Kaut kādu speciālo plēvi vajag, lai saulainā laikā redzētu? Man priekšā ir tāda plēve, ka no sāniem neko svešais nevar redzēt. Tā neder?

Katram savs

Patricia L
Vai tanī ekrānā reāli var kaut ko redzēt?
Īsā atbilde - nē. Es esmu atmetusi domu strādāt zem ābeles - gan tāpēc, ka man ir svarīgs lielais monitors blakus, gan tāpēc, ka ārā ir pārāk gaišs. Var jau atlaisties ēnā cāli palasīt, bet nopietnam darbam - man nav ērti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429201