Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitina katrs vīra vārds

Bumbierkoks

Astoņmizu zobgrauzis

zem ābeles un jebkur citur, kur nav normāla, ergonomiska darba vieta, nav nopietni. Koplietošanas birojs der, ja nav daudz jārunā.

Papildināts 13.06.2022 21:19:

Es nedomāju, ka tas ir neatgriezeniski. Man vīrs un vispār ģimene krita uz nerviem, kad bijām spiesti vislaik uzturēties četrās sienās. Kad parādījās iespējas no tā izrauties, viss bija labi. Es gan arī pamatoti aizrādīju, lai neprasa man vislaik kaut ko, kas var pagaidīt, utt. ļoti konkrētas lietas. Un vēl man ir divu veidu troksni slāpējošās austiņas.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Patricia L

Katram savs
Man arī vajag 2 ekrānus, peli un atsevišķu klaviatūru, lai ātri darbotos, plus pierakstu kladi. Jautāju, jo daudzi stāsta, paķeru laptopu un sstrādāju no Spānijas pludmales. Vienkārši domāju, ja brīvāka diena no darbiem un var sarunāt ar kolēģiem, ka tikai dežūrēju, varētu arī pastrādāt kaut kur no kempinga. Bet telefonā jau neko neredz. Sanāk, ka tā "pludmale" ir metafora

Patricia L
Esmu straadaajusi no kempinga. Galvenais ir eerts galds, kreesls. Laptops man der. Klade, pildsplva, internets. Pludmalee vareetu terasee, eeenaa, ar eertu galdu un seedeešanu.

Man laptops der ļoti īslaicīgi, teiksim gaidot bērnu no nodarbības mašīnā, kad ir kāds teams meetings, kur man nav jāprezentē. Vai ja man ir brīvdienu dežūra pie kompja un esmu laukos, tad aši apskatos. Ja kaut kas jālabo vai reāli jadara, tad tās ir mokas. Visādi citādi viemēr lielais monitors. Laptopa ekrāns tikai meetingiem.

Man ar tā bija vienu momentu,pat besija viņa pieskārieni,par seksu pat nerunajot.....

Atskārtu,ka tas ir tad kad sasparojas VD.

Bet tad apdomājot rāmi un mierīgi,protams pieradumam liela vaina,ja ir jau izveidojies riebums pret otru,tad jāšķiras.Es ar vīru par šo runāju,viņš kautkā mainijās?neuzbāzās tik ļoti,es pat nezinu,bet viss kautkā nokārtojās....Ir jāizrunājas,bet mocīties nav jēgas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429201