Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apsēstība ar ēdienu

Saulziede

Zinu, ka dzīvojam laikā, kad visi ir apsēsti ar diētām, tievuma kultu utt.

Vai tiešām ir tā, ka vairums tievētāju ir apsēsti ar domām par ēdienu? Kur tad ir robeža starp diētu/tievēšanu un ēšanas traucējumiem.

Es esmu sieviete "parastā" domāju par izskatu, lieko svaru. Bet nu patiesībā, palasot netā postiņus par ēšanas traucējumu (ED) pazīmēm, tā apsēstība ar nākošo maltīti, ka tik neapēst par daudz, kā iekļaut ēdienkartē kūciņu utt., viss iekļaujas ED aprakstos. BET paklausoties apkārt, liela daļa sieviešu tā dara. Nekad neesmu sēdējusi uz ātrajām diētām, ar tām ir vēl trakāk.

Kur Jūs novilktu robežu starp mūsdienu sievietes vēlmi būt skaistai un iekļauties "normās" un ēšanas traucējumiem.

Es savas ēšanas tieksmes dabūju piegriezt nevis skaistuma, bet pārmēru augsta holesterīna līmeņa vārdā. Nu, par apsēstību to nenosauksi, bet ir jāiemācās, ka ēdiena funkcija ir uzpildīt kuņģīti un dot enerģiju, nevis sagādāt nebeidzamu gastronomisko baudu. Kā tas ir ar tievešanu apsēstajām dāmām, grūti spriest, bet man nākas piedomāt, ko bāžu mutē. Ja visu laiku bija pierasti sviestiņi, sieriņi, krējums, gaļa dažādu treknumu un visādi gatavota, tad tagad tas viss ir stipri vien jāierobežo. Nu neko, arī paniņas var dzert un auzu pārslu putra brokastīs ar pāris karotēm piena uz kādu laiku punci aizpilda.

Manuprāt, robeža ir tur, kad vajadzība pārvēršas apsēstībā - nekad, neko, un pat paostīt nedrīkst, lai tikai lieks tauks neuzaug.

Manuprāt, robeža ir tur, kad vajadzība pārvēršas apsēstībā - nekad, neko, un pat paostīt nedrīkst, lai tikai lieks tauks neuzaug.

Nu manā gadījumā tā ir, iedod velnam mazo pirkstiņu un izēdīšu pus māju.

Manuprāt ar ēdienu ir pārņemti ļoti izsalkuši cilvēki. Manā draugu lokā IG bildes ar ēdieniem vegāni liek burtiski katru otro dienu. Un netievē, vnk ir vegāni. Mans vienīgais secinājums, ka pārņemti, jo ir izsalkuši. Nevaru iedomāties citu iemeslu, lai es liktu IG savu ēdienu bildes.

vienreiz
Nezinu man nav liela fiziska izsalkuma, bet uz ēdienu bildēm patīk skatīties. Tā teikt iedvesmai un pasiekaloties gar gardām lietām.

Minna73

vienreiz
Es ari lieku bildes, varbut kadam ideja noder, skatos citu bildes, un man vinu idejas noder .ir tukstoshiem ytubes kanalu ar izsalkusham, kuras doma par izsalkkusham ?

Vai es esmu izsalkusi, vai varbut kardinu citus ? Noteikti ne !

mani arī neinteresē ēdienu foto. pilnīgi vienalga, ko citi ēd, bet sociālie tīkli to tik vien piedāvā, kā ēdienu, ēdienu, ēdienu. domāju, apsēstībai ar ēdienu nemaz nav sakara ar diētām, tā gluži vienkārši ir mūsu laikmeta īpatnība

Minna73
Kārdini gan!

Minna73

dezavu
Telefonam laikam laba fotokamera

Neinteresē citu cilvēku ēdieni un savējos arī nefočēju. Paskrolloju telefona bildes, vienīgais ēdiens, ko šogad biju nofočējusi, bija kaut kādā ēstuvē smieklīga kombinācija, ko gribēju parādīt vīram.

Papildināts 14.06.2022 11:14:

Minna73
Nu jā, bet kā vēl var izskaidrot to, ka cilvēkam patīk papriecēt acis ap ēdienu. Ēdiens ir jāēd nevis jāpriecē acis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429259