Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apsēstība ar ēdienu

Saulziede

neredzu problēmu atstāt kartupeli, ja pēc tam to izmet kompostā. arī ja neliek kompostā, tad nekāds posts nebūs, lai arī labāk tomēr ir vienkārši sev likt mazāku porciju. ja negribas ēst, tad nav sevi jāspiež to darīt!

PelePele
Piena sakņu zupu mans vēders nespēj saprast, "ātras kājas" garantētas.

cik tad var vilkt līdzi pēckara bada laiku traumas? Jā, ir jāzina, kā bija, jāplāno porcijas apjoms, lai nav jāizmet, bet vienmēr apēst visu, jo vēsturē bija šie laiki :| audzināšanai protams milzīga nozīme, bet tiešām nevar savā dzīvē darīt citādi?

ir vecāki, kas našķus vienmēr taupa bērniem un piemelo, ka negrib, tipa visu labāko bērniem, paši var iztikt un ir ģimenes, kur dala vienādās daļās, ja visiem garšo vienādi, lai bērns saprot, ka citam gribas tieši tāpat kā viņam un nebūtu pareizi pieprasīt vairāk. es audzinu vienmēr apjautāties un negrābt pēdējo gardo kumosiņu. Un dalīt ar citiem gribētājiem, ja nepieciešams. Šķiet, tas ir pieklājīgi, pareizi, ētiski un draudzīgi pret paša gremošanu

Papildināts 18.06.2022 18:44:

Frivole
Tieši tā. No komposta izaug zaļie zirnīši. Uz tiem konkurence, atšķirībā no liekā kartupeļa. Lietderīgi un loģiski

Katram savs

No komposta izaug zaļie zirnīši.
Cik procentiem cilvēku ir pieejama kompostēšana?

PelePele

PBerzs
ir vecāki, kas našķus vienmēr taupa bērniem un piemelo, ka negrib
jā, es tā darīju, man bērns bija mazs 90-tajos. Sev jogurtu un vistas fileju nevarēju atļauties. Arī frikadeles no zupas nejauši ielējās viņa šķīvī.

Man ir izaudzis brīnišķīgs dēls!

paziņai vīrs bija no ģimenes, kur bērnus spieda dalīties. Pieaudzis, pie normāliem ienākumiem viņš mēdza paziņot: "katram divas bulciņas" un nesaprata par ko sieva apvainojas. Viņa negribēja nevienu.

Papildināts 18.06.2022 18:58:

ja man paliek viens kartupelis, es viņu sacepu ar olu nākamajā ēdienreizē.

Katram savs

PelePele
ja man paliek viens kartupelis, es viņu sacepu ar olu nākamajā ēdienreizē.
Dod pieci! Mēs arī apēdam vakardienas ēdienu. Nevienam no tā nekāda skāde nenotiek. Es tiešām praktiski neko nemetu ārā.

Pārsvarā jau ģimenē zina cik ko gatavot, lai nav pārpalikumi.

Riparia

Un jā, atceros vēl padomju laiku ēstūzi Krievijā. Braucām ar klasi ekskursijā uz Kaļiņingradu, bet pa ceļam kaut kāda Petrozavodska, mums bija iedalīti ēdnīcu taloni ar štempeli, kas darbojās visā PSRS. Kratījāmies pa kaut kādu zemes ceļu, un te učene iebrēcas: reku stolovaja! Viens ir tas, ka mums nācās pabīdīt no ieejas durvīm kārnu gotiņu, aplipušu ar sūdu pikučiem, lai tiktu iekšā. Otrs, piedāvājumā bija tikai nedacepta smirdīga stavrida ar nedavārītiem zilganiem kartupeļiem, piedzerot n-tā uzlējuma melno tēju Muhinas glāzē. Ēst ta gribējās, tad nu kopām iekšā to pašu. Pēc tam visi strīpiņā vēmām.

Katram savs
tik procentiem, cik to vēlas darīt savā balkonā vai kopīgi ar kaimiņiem ierīkotā vietā. Vēlāk var audzēt kastē.

Nē, nesmird, ja lieto biopiedevu. Laukos bez jautājumiem 1 m2 pietiekami

Riparia

Es īsti nesaprotu, par ko mīnusot dalīšanos atmiņās? Nu, lai būtu, ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429259