Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apsēstība ar ēdienu

Saulziede

Riparia

Un jā, vienīgais, kas man izsauc vemšanas refleksu, ir mango biezsula. Mums uz skolu piegādāja lielās alumīnija kanbās šo preteklību. Vienmēr atstāju jau pieminētajā Muhinas glāzē

Papildināts 19.06.2022 13:01:

Kannās. Un reiz kkādos valdības kabinetos izlēma, ka nebūs vis mums 31. maijā skolu beigt, tā vietā jādara "sabiedriski nozīmīgs darbs" vēl visu jūniju. Tolaik tas nozīmēja paverdzināšanu sovhozā "Rīga" vācām skābenes. Un tu tāds, karstā saulē nopašījies, aizej pie kannas ar kausu pasmelt dzeramo, un tur tīra ūdens vietā tā mango žļurga. Jādzer, lai organisms neatūdeņojas. Un kā vēmu, turpat skābeņu vagā! Vēl saulesdūrienu noķēru. Baisi.

Papildināts 19.06.2022 13:20:

red bull
Tagad apsvēru, un sapratu, ka laikam tev taisnība, man laikam nobruka tas maršruts atmiņās, tā Petrozavodska pa ceļam laikam bija citā ceļojumā, uz Karēliju? Tā varētu būt? Atvainojos par savu iepriekšējo iedomīgo komentāru.


Atklājums, es neesmu viena ar savu neregulāro pārēšanos. Mēdzu pārēsties, līdz tam, ka otrā dienā ir slikti. Tam nav nekāda sakara ar gardu kūku, vai lieliski pagatavotu plovu. Ja iestājas rīšanas fāze, tad tiek apēsts viss, kas saistās ar vārdu " ēdiens". Mēdzu arī neēst. Manu apetīti regulē kosmoss.

Bonuss, nemīlu gatavot. Labprāt redzu tukšu ledusskapi. Nav ēdiens, nav pārēšanās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429259