Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

Sveiki,

Vēlos izkratīt savu sirdi..
Sākšu ar nedaudz informāciju par sevi-

Man ir 30 gadi.esmu divu bērnu mamma..ar vīru esam kopā 8 gadus..pēc abam dzemdībām ļoti agri atgriezos darbā.Bieži ceļojam un atpūšamies ar ģimeni(bērniem un vīru)..ka arī ir atpūta ar vīru divatā bez bērniem ..varētu teikt,ka nekas netrūkst...bet...

Pirms diviem gadiem atklājas,ka vīrs mani krāpa ar kopīgo paziņu( Divu nedēļu "romāns"..) Bija viss asaras/kliegšana/ strīdi/ ceļos krišana ..ļoti ilga piedošanas lūgšanas..protams zvērējas,ka nekad dzīve tas viss nenotiks ..ka esmu ļoti svarīga viņam..ka viņam dzīve bez manis nav iedomājama..ka pats sev nevar izskaidrot,kāpēc tas viss notika ..un citas banālas frāzes..centos piedot..es pat nezinu,kāpēc ..jo pirmstam man visu laiku līkas, ja mani krāptu-es uzreiz aizietu ..un no malas tik viegli teikt padomus,kad Tevi tas neskar..bet reāli situācija, es to centos aizmirst..varbūt dēļ mīlestības,varbūt pieraduma dēļ..vai arī ka neko negribējās mainīt ..pati sev arī to nevaru izskaidrot..
Viņš jūtas ļoti vainīgs, reāli centās no ādas izlīst,lai es tik būtu laimīga..man pat bija atkal taureni vēdera,jo līkas,ka attiecības sākas no jauna..sajūta bija Itka mani aplido tikko satiktais puisis nevis vīrs pēc nodevības..

Tā es dzīvoju sava "pasaka", līdz šī gada janvārim..Man vajadzēja papildināt telefonam kredītu,paķeru vīra telefonu..iegāju internetbankā un pēkšņi redzu kautkādu meiteņu vārdus (kurām tika sūtīta nauda),sāku skatīties visus maksājumus un tur atklājas vairāki tādi maksājumi ..sāku prasīt,kas tas tādas ..protams sākuma meli ..pectam atzinās, ka tas ir no erotiskām lapām meitenes( kaut kas līdzīgs web chatam, es pat nezināju,ka tā dara latviešu meitenes)..atkal ceļos krišana.piedošanas prasīšana..un ka ļoti nožēlo,ka mani sāpināja ..ka vairs tā nedarīs ..ka atkal prata aptumsums bija u.t.t

Es to arī norakstīju kautkur dziļi atmiņa- protams ik pa laikam atcerējos .bet centos par to nedomāt..

Tad pienāca aprīlis!! Man bija sapnis, ka mans vīrs atkal ir ar to meiteni kopā(ar kuru man krāpa)..vīrs tieši bija komandējuma..es saku viņam rakstīt par savu sapni,pārdzīvojumiem ..cik tas bija pretīgi..un atgādināju par web meitenēm..kur man protams zverejas,ka tas vairs neatkārtosies..

Vienu dienu paņemu viņa mob..un sāku rakņāties,protams tur nekā nebija ..bet nez kāpēc es iegāju konta,kur saglabājas izdzēstas ziņas..un mana sirds gandrizs izleca lauka...es ieraudzīju,ka viņš ir sarakstījies ar to paziņu..ka viņš ir skrējis pie viņas..(sex nebija,pēc sarakstes var saprast..)..bet ziņas nebija No tām patīkamām..pamodināju..pateicu visu..dzinu prom..

atkal strīds par to pašu..es nezinu,kāpēc bet man pat nebija asaru..bet iekšas visas vārījās..piedošanu lūgšanas..zelta dzīves solīšana ..un zvēresana,ka tas nekad neatkārtoties..solīja izdarīt visu,lai es to aizmirstu(amnēziju?nez kas ir jāizdara,lai to neatcerētos)..

Prom negāja,atkal saka līst no ādas,lai būtu tik viss pēc mana prata..es centos sagremot info un izdomāt,ko darīt tālāk..

Itka palika situācija labāka..un atkal es paņemu mob un atklāju ,ka pirms saka sarakstities ar to kopīgo paziņu..vins atkal ir sēdējies tajās lapās un sūtījis naudu kautkādām meitenēm...Atkal es viņu modinu.atkal strīds..nesaprašana,kāpēc viņš man to nepateica pats,kad tik ļoti lūdza piedošanu par to paziņu.bet noklusēja..

Es nesaprotu,kāpēc viņš vispār to dara..kāpēc viņš neiet tad prom..kāpēc viņš mani nevar palaist..kāpēc viņš čakarē attiecības..viņš pats nespēj atbildēt uz šiem jautājumiem..

kāds ir situācijas risinājums ..

cik stulba esmu es,ja es joprojām esmu ar viņu kopā..es nesaprotu,kāpēc es cenšos to visu "glābt"..ja es pat rakstot saprotu,ka man tūlīt pateiks,ka es esmu stulba,ka sen jau vajadzēja aiziet..bet uzrakstīju ..un varbūt man paliks labāk..

Liepa22
Varbūt viņam vienkārši ar tevi ir garlaicīgi seksā un gribas ko tādu ko baidās tev prasīt? Tāpēc arī tās čatu meitenes un paziņa ar kuru varbūt dabūt to ko vajag

Kamerona

Liepa22
Tēma īsta?

Ja jā, tad kkāds padumjš vīrietis. Zin, ka sieva redzēs/atradīs, bet turpina.

Normālam vecim būtu sen jau cits tālrunis par ko sieva nezin Vai visas iespējamās vietas izdzēstas/iztīrītas, ari sms atkritnes utt.

Bet ja nopietni. Tad kāda nozīme ko viņš domā, ja nespēj ar tādu sadživot - pamet. Ja neiet viņš, ej pate. Laiž vai nelaiž.

Viņam acīmredzami ir kāda problēma, šis viss atgādina atkarīgo uzvedību. Jautājums, vai tu gribi ar šo problēmu auklēties. Es negribētu.

Gan jau vajag seksā ko tādu, kam zina ka nepiekritīsi un tādēļ to nesaka.

burumburums
Varbūt viņam vienkārši ar tevi ir garlaicīgi seksā un gribas ko tādu ko baidās tev prasīt? Tāpēc arī tās čatu meitenes un paziņa ar kuru varbūt dabūt to ko vajag
Pats vainīgs, ja runāt nav iemācijies! Nevajag mērgļus attaisnot. Viņi tādi vienkārši ir. Un, tādi nemainās, ja tikai nenotiek kaut kas, nu, ja tikai ķieģelis uz galvas uzkrīt.

solar wind

Zini, ka saka - viena reize var ari but mukliga kluda, bet nakamas reizes jau ir apzinats viriesa lemums mekleties arpus gimenes. izskaatas, ka sis kadrs netaisas mainit savu uzvedibu, tikai nakotne klus aizvien viltigaks, lai tu vinu nepieker. Neiet prom, jo ir erti - ir gimene, sieva gulta, vakarinas uz galda - un pie viena var pakert adrenalinu arpus majas. Izdoma pati - vai toleret sadu situaciju tev ir pa pratam. Sitie jaklisi parasti ne sitami neiet prom no gimenes, ta ka ja sanemsies uz sadu soli, tad tev bus vins jaizmet ara pasai.

dundurs7777

Šī ir tā reize, kad es pēc labākās cāļa klasikas teiktu- šķiries! Piekrītu solar wind, ja tā būtu viena reize, bet te krāpšana pēc krāpšanas. Vispār nesaprotu, kā vēl var dzīvot ar tàdu kopā.

Cīņa ar desām.

Ja pati nevari saņemties, lai šķirtos, tad ievies sev arī ārpus ģimenes izklaides, redzēs ko tad vīra kungs teiks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269