Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

corfu

Klau, nu neņem vairs to telefonu, vieni kreņķi:d

Patricia L
Grūti teikt. Autore raksta, ka visu atklāti izrunājot... tad jau vajadzēja būt skaidrībai, kādēļ tās citas sievietes tā vilina.

Lilith
Es nevaru atbildēt uz šiem jautājumiem pat pati sev..
man jau stāsta,ka mīl- bet es tik neesmu naiva,ja cilvēks sarakstās ar citu,tad jau veidojas tā interese par citu sievieti..ja rodas interese par citu,tad jau mīlestības vairs nav..jo piemēram,man nav vēlmes sarakstīties..

aiziet vienmēr var,tas tik ir attaisnojums parasti- ja būtu,aizietu..drizak,ja būtu vēlme ..

Man nav bail palikt vienai,drīzāk varbūt nemazs negribētu veidot attiecības,kādu laiku..

Nauda arī nav tas galvenais faktors.protams grūti varbūt būtu,bet nav tā kā man nebūtu nekādu ienākumu ..man ir darbs,pat momentos,kad "metu","Dzenu" prom,es sava galvā tik saprotu,ja man ir mana alga,bērnu nauda un vēl alimenti - nebūtu tā,ka mums nebūtu ko ēst un ko ģērbt..

Līdz ar to es nesaprotu pati sevi..viņš nevar paskaidrot,kāpēc viņš piekrāpa mani ar to sievieti..sarakstījās..es nevaru paskaidrot,kāpēc es to cenšos aizmirst ..kautkada veida atrast viņam attaisnojumu .. man liekas,kā es ceru uz kautkadu brīnumu- bezvai pamosties un domāt,ka tas bija murgs..ka tas nenotika ar mani..

man pret cilvēku neskatoties uz visu ir kautkads pat žēlums ..es nevaru pat izskaidrot ..bet man viņa ir žēl.. gribētos vienkārši saprast,kāpēc viņam vispār ienāk tādas idejas galva..jo reāli,es varu analizēt citas attiecības un atrast to "kāpēc"..bet ar savām netieku..

Nelīst telefona sasmējos..tagad tas ir grūti..

Un kāda starpība es tur lienu vai nē..vai es kautko atrodu.. ne jau no manis tas ir jāslēpj ..ipasi,ja cilvēks cenšas ieskaidrot,ka viņš bija idiots..ka nezin kāpēc to darīja.. tad viņam pašam ir jārisina tā problēma,kāpēc viņš to dara,nevis jāuztraucas vai es atradīšu vai nē..no sevis jau nenoslēps to,ko dara..

Alija

Sliktais ir tieši meli. Vieni pēc otriem. Nozvērējas, ka nekā un un atkal atklāja meli. Patoloģiska melošana sagrauj uzticēšanos. Kādas vairs var būt attiecības, ja nav uzticēšanās. Tas ir kā sēdēt uz pulvermucas un gaidīt, kad atkal sprāgs.

Domāju, ka viņš mīl gan sievu un ģimeni, bet viņam vajag draivu, adrenalīnu, ka spēj aizraut citas sievietes. Tā svaiguma sajūta ar sievu pārgājusi. Gribas atkal to sajūtu, ka "Ohohoho... es esmu cērtams kociņš".

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Liepa22
Viņš realizē savu varu pār tevi. Iemācījies sievietes tīt ap pirkstu un pats par to sajūsminās. Kāds es labs un kā man visu piedod, lai ko es arī nedarītu. Domāju, ka tev būs grūti tikt no viņa prom emocionāli, jo viņš spēlē uz tavām jūtām un savu šarmu. Kāds es labs, ēst taisu, ar bērniem dzīvojos un komplimentus bārstu. Bet viņam vienmēr būs citas sievietes. Jo viņam vajag adrenalīnu un jaunas sajūtas. Jautājums vai tev to vajag?

Zeva

Nu velreiz pieradas ka virietis nenožēlo kz kràpa( saka jau protams ka nožēlo .Ko gan citu šim teikt ) Bet gan nožēlo faktu ka tika piekerts

Tevi čakarē, jo zina, ka piedosi. Nu kà vārdā tu sevi mīdi kàjàm?

PelePele

ja šitā nav desa, tad vīrietim kaut kāda neiroze vai obsesīvi kompulsīvie traucējumi vai vēl kāds prāta mendelis.

Labi ka nav maņjaks parastais.

Kukazhaa

Teemas autore ir vinjam sieva + mamma + bernu maate. Taas citas ir sievietes + miiljaakaas resp seksa " objekti".

Pret sievu izpilda parasto normalo seksa programmu, ar paareejaam, vienalga vai to pazinju vai chata beibeem to ko pats grib un veelas. Tur ir kairinaajums. Maajaas.. maajaazis sieva.

Vavaa

Kāda nozīme tam, kapēc viņš to dara? Domā, uzzināsi un spēsi kontrolēt viņa uzvedību, dodot to, ko viņš meklē ārpus ģimenes? Nozīme šajā gadījumā ir tikai tam, ka viņš turpinās melot. Turklāt pat to nejēdz normāli izdarīt, ja jau sieva vislaik pieķer. Neizskatās, ka viņš vispār grib ko mainīt. Varbūt tās drāmas ar sievu viņam uztur interesi palikt ģimenē? Čalim gribas asas izjūtas. Kad ar sievu viss labi, tad meklē asas izjūtas citur. Kad sieva pieķer, tad kādu mirkli gūst visas emocijas ģimenē. Savādāk es tiešām nesaprotu, kāpēc viņš tik vāji slēpj savus izgājienus no sievas. Nav tak problēmu ne vēl vienu telefonu, ne vēl vienu bankas kontu ieviest.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269