Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

Kukazhaa

Protams ka miil autori kaa sievu, beernu maati...

Bet tas vilinaajums aarpusee, taa doma... un lai kaa tas ar nebuutu... liidz 30 lielaakai tiesai viirieshu smadzenes ir biksees. Ap 30 saak leenaam nomierinaaties... bet nu ar.. ljoti individuaali.

Papildināts 14.06.2022 22:46:

Bet nu diezgan padumjsh tas viirelis. Ka shitik slikti sleepj... bet nu taads ar taadu saprotas: vinja taisa vienu sceenu peec otras, vinsh katru reizi uz celjiem raapo, sceena.. piedoshans... zaaghis.. piekjershana... sceena.. utt uz apli..chibuchabuchib

Liepa22

Līdz ar to es nesaprotu pati sevi

Līdzatkarība

Šo scēnu, histēriju un attiecību skaidrošanu augstos toņos nesaprotu. Varbūt autore varētu paskaidrot, kāda henrija pēc, jārauj vīrs nakts vidū augšā un jātaisa scēna?

Nevar pa dienu? Un bērni kur tajā laikā?

Mappe
Bērni guļ.. ne jau scēnas ir tādas,ka bērnus modina..Es vairāk nesaprotu situācijas,kad kautko uzzin un mierīgi var aizmigt..un gaidīt pietiekāmi labu brīdi,lai skaidrotu situāciju..bet katrs protams reaģē savādāk ..

Papildināts 15.06.2022 00:16:

Vavaa
Jo es gribu zināt,kāpēc tas ir jādara,ja attiecības viss bija labi..pēc maniem uzskatiem labi..kas cilvēkam galva sagrozījis..varbūt viņš reāli jāsūta pie psihologa,ja ka viņš nevar to paskaidrot ..varbūt,viņam tas dzīve tālāk noderētu- saprast savas darbības ..

Es saprotu,ka daži vīrieši krāp,lai celtu savu ego..bet ne jau celt ego ar maksas pakalpojumiem..ja tieši analīze maksas pakalpojumus..tas taču nav porno- kaut tos video ir pilns internets- kur meitenes kamēras priekšā taisa šovus ..es par to neceptos..bet reāli,lai dabūtu to maksas video,ir jāienāk tajā mājaslapa,jāatrod meitene,jāparakstās ar viņu..tas ir tik daudz apzinātas darbības pēc kārtas ..tā ir viņa iegriba tajā momenta..kur tad es palieku visa tajā situācija,ja esmu viņam tik ļoti svarīga..ņemot svara kausu,kurā vienā pusē es un otrajā web meitene,viņš izvēlas to otro variantu...kāpēc pēctām tad vajag tik ļoti makaronus karināt man uz ausīm ,ja tomēr tajā situācija bija svarīgākas iegribas..

kāpēc,ja viņam būtu tik slikti ar mani,viņš vienkārši neaiziet un nedara,ko tad vēlas..(pats saka,ka vēlas būt tik ar mani..ka viņš netaisās iet prom u.t.t )..bet ja vēlētos būt ar mani laimīgs,tik tā nedarītu..dažreiz liekas,ka viņam galvā trūkst kautkada skrūve..jo izskaidrot to nevar..


Kukazhaa

Liepa22

Vinsh ir ar tevi laimiigs. Tu ar vinju laikam nee...

Papildināts 15.06.2022 00:27:

Izskaidrot nevar vai negrib... es ar vinja vietaa negribeetu skaidrot un staastiit TEV kas ir tas kas mani no taam chata meiteneem uzvelk. Jo varu iedomaaties tavu reakciju. Labaak saku: nezinu.. nemaaku izskaidrot.. pats nesaprotu..

Papildināts 15.06.2022 00:28:

Tieshaam gribeetu lai vinsh staasta kaa vinju uzvelk taa meitene lateksa korsetee, FF izmeera kruutiim un razheni noaugusho vaaveri?

Papildināts 15.06.2022 00:31:

Tiiri intereses peec: cik klases esi beigusi?


Cik tam vīram gadi, tava vecuma? Ja jums 8 gadi laulībā, tad apprecējāties 22? Nu būs atklājis, ka ir vēl citas sievietes pasaulē, dažādas, tad nu čato. Bērnus, ģimeni pamest negrib, ko tur visu tik traki sarežģīt.

Kas_zin

Kaut kā neticās, ka var būt tik neaptēsts cilvēks, ka atstāj tik viegli pieejamus pierādījumus krāpšanai. Atkārtoti..

Bet jebkurā gadījumā, es krāpto sieviešu vietā, ja nespētu tā uzreiz visu nocirst, kamēr vīrs jūtas vainīgs un gatavs darīt jebko, lai nešķirtos, sakārtotu jautājumu par kopīgajiem, īpašumiem, dzīvesvietu utt. T.i., noslēgtu īres līgumu uz sevi, ja tas ir uz vīru, bet gribētu palikt dzīvot vai noslēgtu laulības līgumu, sakārtotu īpašumtiesības utt. Kad reāli gatava būtu šķirties, vienīgā praktiskā problēma būtu saskarsme ar bērniem un alimenti. Pie reālas šķiršanās viņš vairs nebūs tik pazemīgs un gatavs darīt "visu".

Varbūt tad arī vieglāk būs izdarīt izšķirošo soli.

Vīrietim ir viss par ko vien var sapņot. Sieva, bērni un vēl hārems. Kāpēc lai viņš apmierinātos tikai ar sievu un ģimeni? Vai tikai ar harēmu bez siltas un omulīgais ģimenes ligzdiņas? Viņš grib visu komplektu. Sievu, mīļāko un vēl čatā meitenes. Tāda ir viņa ilūzija pa pilnīgi laimi. Ja sievai kas nepatīk, vienmēr var atrast kādu citu sievu, kam nekas nebūs pretī. Bet tas ir čakars. Alimenti un strīdiņi par bērniem pazeminās viņa dzīves kvalitāti. Jaunā pasija var pieprasīt vairāk laika sev, kad tad ar meitenēm čatos un pie mīļākās brauks? Tāpēc viņš negrib šķirties. Jo viss taču bija tik labi...

Vavaa

Jo es gribu zināt,kāpēc tas ir jādara,ja attiecības viss bija labi..pēc maniem uzskatiem labi..kas cilvēkam galva sagrozījis..varbūt viņš reāli jāsūta pie psihologa,ja ka viņš nevar to paskaidrot ..varbūt,viņam tas dzīve tālāk noderētu- saprast savas darbības ..
Un ko tev tā zināšana dotu? Tu tak ne jau viņu saprast gribi. Tu gribi pierādīt, ka tava taisnība ir nozīmīgāka par viņējo. Uz katru skaidrojumu pretī būtu iebildums, kāpēc viņa iemesli nav gana pamatoti iemesli. Un sūtīt tu viņu nekur nevari, ja viņš pats negribēs. Vari jau, protams, mēģināt aiz rociņas vest pie psihdaktera, piedraudot, ka šķirsies, ja viņš neies labprātīgi, bet nu es nez, kas tās vairs par attiecībām tādā formātā. Nepāraudzināsi tu viņu.

Kaut kā neticās, ka var būt tik neaptēsts cilvēks, ka atstāj tik viegli pieejamus pierādījumus krāpšanai. Atkārtoti.
Vai nu tiešām galīgi glups, vai arī viņam vienkārši adrenalīnu prasās.


Nu jāved vīrs uz psihdispanseru, vienlaicīgi ziņojot, ka es kā sieva katru nakti pa kluso pārbaudu visu viņa telefonu un viņa bankas kontus un taisu drāmas nakts vidū.... Varbūt ABUS apārstētu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269