Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

katru nakti pa kluso pārbaudu visu viņa telefonu un viņa bankas kontus un taisu drāmas nakts vidū....

Iedomājos par ko pārvērstos sievas dzīvē ja katru naktī šito jāizveic.

Kā nākošā dienā var pastrādāt? Kā vispār var dzīvot un normāli justies šādos apstākļos?

Zeva

Liepa22

Pēc tavām domām viss ir labi , bet varbut viņam pietrukst asumiņa seksā ? Un to dabū ar citām kaut vai tikai attālunāti ...

Piedāvā kaut ko nestandarta kas ir arpus zem segas un tumsā .....

Liepa22
Teikšu tā, - ja 30 gadu vecumā sievietei ir tādas mokas savā dzīvē, kad būtu visam 'jāplaukst un jāsmaržo", tad ir baigās ziepes. Un terapiju te vajag tieši sievietei, lai viņa apjaustu sevi pašu, savu attieksmi, kāpēc jūtas un dara tā vai šitā, kāpēc dzīvē viss notiek tieši tik nervus patērējoši.

Vavaa

Piedāvā kaut ko nestandarta kas ir arpus zem segas un tumsā
Jaunas spēles seksā vajag ieviest tāpēc, ka gribas pamēģināt, nevis tāpēc, lai veci noturētu. Un, ja autore ko būtu gribējusi pamēģināt, gan jau sen būtu pamēģinājuši. Domā, ka cilvēks nejūt, ka otrs seksā kko dara brīvprātīgi piespiedu kārtā? Ar to, kas pats izbauda procesu, tāpat būs patīkamāk.

Zeva

Vavaa

Tik pat labi var būt ka vīrs grib bet nevar pateikt vai ir teicis un šī ne un ne Līdz ar to iet pa kreisi kur to dabū ...

Lai ko teiktu ja nav saskaņas gultā tad agri vai vēlu kads aizies pa kreisi.... Vai to uzzinas otra puse tas ir cits stasts

Jo vīrieši jau neiet pa kreisi kotletes meklēt .vai izgludinātu kreklu ....

Man šķiet, ka te ir tas variants, kad vīrietim gribas aizvien kaut ko jaunu un nebijušu. Svaigu miesu. Nu nevar to sieva nodrošināt nekādi. Ja tā ir, tad vai nu jāsamierinās vai jāšķiras. Nu var jau tērēt milzu naudu psihdakteriem, bet ko tas līdzēs, ka viņš atklās, ka tas vīrs tā rīkojas jo viņam bērnības trauma kaut kāda? Viņš jau ir izveidojusies personība un pat ja viņu piespiedīs neiet pa kreisi, viņš turpinās par to domāt un sapņot un ilgoties pēc tā. Un vainos sievu, jo viņas dēļ viņš nevar nodoties savām kaislībām. Vai tas uzlabos attiecības ģimenē?

Vavaa

Lai ko teiktu ja nav saskaņas gultā tad agri vai vēlu kads aizies pa kreisi.... Vai to uzzinas otra puse tas ir cits stasts
Protams. Tikai parasti cilvēki to kaut kā rūpīgāk slēpj, nevis tiek ik pa pāris mēnešiem pieķerti tajos pašos punktos.

Tik pat labi var būt ka vīrs grib bet nevar pateikt vai ir teicis un šī ne un ne
Nu un ja tagad pēkšņi piekritīs, tas diez vai ko mainīs. Domāju, ka vīrietis gana labi jutīs, ja sieviete kaut ko sakostiem zobiem darīs. Tāpat ies pie kādas vai maksās kādai, kas to darīs ar baudu.

Zeva

Vavaa

Nu jau vairs diez ko mainīs....

Un par sleošanu - kas sievai bija darāms vira telefonā?

Es ne vira ne bērnu tefonos nelienu . Un sagaidu to pašu no citiem.

Bet varbūt tas ir apzinati darīts lai pieker ?

Zeva
Es arī nezinu, kam būtu jānotiek, lai es čekotu savu līdzcilvēku telefonus un citu viņu privāto telpu.

Un ja ar mani tā izrīkotos, tad, visticamāk, tieši tas arī būtu iemesls šķirties, nevis zemoties tā otrā priekšā, kurš izdomājis būt Dieva vietā.

Tēmas autores vīrs vēl dikti pakļāvīgs un viņam laikam tieši arī vajag to 'bargo kundzi ar straponu un peramo, slikto zēnu' spēli seksā, ja pieļauj to visu ar sevi ikdienā no sievas puses.

Lana.Fontana

Ja nav ko slēpt, tad arī ir vienalga, kas tajā telefonā ir un negribas ne čekot, ne ir problēmas ar to,ko čeko un vai sačeko.

Vismaz man..man tur nav ko meklēt, tad nu neķertu pie sirds brīdī,kad vīrs paņemtu manu telefonu rokās.

Es vispār nesaprotu, kā telefonu var saukt par "privāto telpu". Tie telefoni, man šķiet, sāk ieņemt pārāk lielu lomu dzīvē, ja jau jādomā par šķiršanos, ja otrs cilvēks paņem tavu "privāto telpu" rokās, nedod dievs atbloķē...Kaut kas kaut kur ir sagājis greizi, man šķiet.

Un ko gan vīrietis varētu meklēt tajos telefonos? Sieviešu sarakstes viņš nelasītu tāpat, čatiņu arī ne, noteikti meklētu vīriešu kontaktus utml, ja tādu nav, ko tur ņemties ar tiem telefoniem.

Te jau ir izcils tupums, cita vārda nav. Ja es nodarbotos ar huiņu, es to noslēptu. Ok, nezinu kā es noslēptu maksājumus bankā, bet es ar laiku uztaisītu jaunu kontu un darbotos ar to.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269